HP zaprezentuje na targach drupa 2024 innowacje zmieniające branżę poligraficzną i opakowaniowąPoprzedni artykuł 

Od prawie dwudziestu lat HP stoi na czele transformacji analogowo-cyfrowej, konsekwentnie dostarczając innowacyjne rozwiązania, które ostatecznie będą kluczowym elementem inteligentnej fabryki.

W 2008 roku HP ogłosił transformację branży i zyskowny wzrost w zakresie kompleksowych rozwiązań. HP T300, pierwsza atramentowa maszyna internetowa, zaskoczyła wszystkich i odmieniła branżę wydawniczą. W 2012 roku pierwsza cyfrowa maszyna arkuszowa formatu B2 potwierdziła zaangażowanie HP w transformację branży i nadal kształtuje dzisiejszą branżę poligraficzną. W 2016 roku HP na nowo zdefiniował rolę druku dzięki innowacjom cyfrowym, które zmieniły ekonomikę branży poligraficznej i opakowaniowej.

Na targach drupa w 2024 r. podstawowe technologie druku HP — Indigo LEP/LEPx, HP Thermal Inkjet i HP Latex, będą w dalszym ciągu napędzać transformację branży. Interesariusze zajmujący się drukiem z całego świata będą mogli zobaczyć wpływ innowacji w pięciu kluczowych obszarach: jakość, wszechstronność, produktywność, koszt i zrównoważony rozwój.

Druk przemysłowy HP

W miarę jak społeczność drukarzy z całego świata zjednoczy się, HP zaprezentuje zaawansowane rozwiązania w zakresie produkcji i drukowania zaprojektowane w celu automatyzacji linii produkcyjnych do druku komercyjnego i opakowań. Dzięki najszerszej ofercie maszyn drukarskich dla niemal każdego sektora poligraficznego i potrzeb w branży, HP zaprezentuje innowacje, które przesuwają granice tego, co było dotychczas możliwe.

Na targach drupa zaprezentowanych zostanie osiem zautomatyzowanych linii produkcyjnych, które będą w stanie obsłużyć 80 zadań i 25 różnych zastosowań, dzięki innowacjom HP i wsparciu wszechstronnego ekosystemu partnerów.

Druk wielkoformatowy HP

Ponadto HP będzie w dalszym ciągu przekształcać świat od samego początku, prezentując swoje najnowsze innowacje w branży wielkoformatowej wraz z nowymi rozwiązaniami, które pomogą dostawcom usług druku sprostać ich wysokim wymaganiom, zoptymalizować procesy pracy i rozwijać działalność.

Haim Levit przedstawia wizję branży poligraficznej

„Wyznaczyliśmy kurs i będziemy się go trzymać. Transformacja branży wymaga znacznych inwestycji, innowacji i współpracy z partnerami, aby pomóc naszym klientom rozwijać się z zyskiem i szybciej niż cała branża. Ponieważ nadal popychamy branżę do przodu, jestem podekscytowany możliwością szerszego podzielenia się naszą wizją tworzenia inteligentnej fabryki, opartej na innowacjach HP w zakresie automatyzacji, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju” powiedział Haim Levit, starszy wiceprezes i prezes oddziału HP Industrial Print.

Zrównoważony rozwój jest podstawą targów drupa 2024, a HP podejmie wspólne działania, aby wywiązać się ze zobowiązania firmy dotyczącego redukcji emisji o 50% do 2030 r., dekarbonizacji druku i opakowań poprzez technologie i wynalazcza współpraca.

Pozostań w kontakcie z aktualizacjami w czasie rzeczywistym na temat naszych najnowszych przełomowych innowacji, historiami sukcesów klientów i opiniami ekspertów od czołowych liderów branży za pośrednictwem naszego nowego oficjalnego centrum mediów społecznościowych na LinkedIn: HP Digital Print.

Z niecierpliwością czekamy na zaproszenie Cię do odkrycia innowacji HP na targach drupa w hali 17, aby zobaczyć z pierwszej ręki, jak HP nadal przesuwa granice. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę hp.com/drupa

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności