Wallace Graphics zwiększa wydajność dzięki drukarce HP PageWide AdvantagePoprzedni artykuł 

Wallace Graphics, ceniona firma zajmująca się drukiem komercyjnym, mogąca poszczycić się ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, z przyjemnością ogłasza niedawne nabycie drukarki HP PageWide Advantage 2200 z atramentem HP Brilliant Ink. Ta strategiczna inwestycja podkreśla niezachwiane zaangażowanie firmy w świadczenie usług najwyższej jakości, przy jednoczesnym priorytetowym traktowaniu wydajności operacyjnej.

W 1987 roku Wallace Graphics rozpoczęła swoją działalność jako jednoosobowa drukarnia z siedzibą w Atlancie w stanie Georgia. Dziś, należąca do drugiego pokolenia Jonathana Wallace’a (prezesa) i Jake’a Wallace’a (wiceprezesa), jest jedną z najszybciej rozwijających się i najbardziej dynamicznych firm w południowo-wschodnich Stanach Zjednoczonych, oferującą kompleksowe usługi poligraficzne obejmujące druk cyfrowy, offsetowy, i rozwiązania wielkoformatowe.

Od samego początku kluczową wartością firmy Wallace Graphics była zdolność adaptacji. Zgodnie z tym etosem firma zwiększyła swoje możliwości, włączając w swoim zakładzie maszynę HP PageWide Advantage 2200 wraz z maszyną cyfrową HP Indigo 12000. „Wyposażeni w tę najnowocześniejszą technologię nie tylko spełniamy zmieniające się potrzeby naszych klientów, ale także optymalizujemy cały nasz przepływ pracy operacyjnej” – stwierdził Jonathan Wallace. „Na przykład zamiast planować 40 godzin druku jednego zadania, możemy skrócić ten czas o połowę” – dodał.

Ponadto Wallace Graphics wykorzystuje moc HP PrintOS, najlepszego rozwiązania do obsługi przepływu pracy w chmurze, aby uzyskać dostęp do danych w czasie rzeczywistym i podejmować świadome decyzje, które zapewniają doskonałość operacyjną i zwiększoną produktywność.

„Urządzenie HP PageWide Advantage 2200 popchnęło naszą firmę do przodu, wspierając rozwój i innowacje w dającej się przewidzieć przyszłości. Zaawansowane możliwości drukarki i niezachwiana niezawodność pozwalają nam osiągnąć więcej przy mniejszym wysiłku. Co najważniejsze, znacznie wzrosła nasza szybkość wprowadzania produktów na rynek, co pozycjonuje nas jako potężną siłę napędową w naszej branży” – zauważył Jake Wallace. „Cieszymy się, że znaleźliśmy drukarkę, która nie tylko zapewnia możliwie najpłynniejsze działanie, ale także umożliwia nam skalowanie naszej firmy”.

Vahaaj Khan, menedżer sprzedaży AMS HP PageWide, dodał: „Wallace konsekwentnie wykazywał silną chęć penetracji nowych rynków i rozszerzania swojej działalności. Dostarczyliśmy im rozwiązanie, które płynnie przestawiło ich pracę z arkuszami na rolki, zwiększając ich wydajność i produktywność. Cieszymy się, że mogliśmy ich wesprzeć w tym przedsięwzięciu. Co więcej, możliwość logicznego wykorzystania maszyn HP PageWide Advantage 2200 i HP Indigo 12000 Digital Press w tych samych projektach okazała się nieoceniona ze względu na ich wydajność operacyjną.

To uzupełnienie pokazuje, że Wallace Graphics stawia na wszechstronność jako kluczowy element swojej działalności, jednocześnie starając się utrzymać swoją przewagę konkurencyjną w tej stale zmieniającej się branży. Integrując najnowsze technologie druku i innowacje w swoich przepływach pracy, firma nadal pozycjonuje się jako czołowy gracz na krajowym rynku druku.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności