Thysse zwiększa swoje możliwości dzięki nowej maszynie zwojowej HP PageWide Advantage 2200Poprzedni artykuł 

Thysse, dostawca kompleksowych usług związanych z marką, oferujący druk komercyjny, z radością ogłasza niedawne nabycie drukarki HP PageWide Advantage 2200. Inwestycja potwierdza niezachwiane zaangażowanie Thysse w podstawowe wartości, które pozwoliły jej rozwijać się przez ostatnie osiem dekad; wydajne oferowanie wyjątkowych usług i wyników projektów.

Firma została założona w 1941 roku przez Johna Thysse i zaczynała jako drukarnia typograficzna w Madison w stanie Wisconsin. Od momentu powstania ciągłe innowacje i wykorzystywanie nowych technologii pozwoliły firmie Thysse sprostać zmieniającym się potrzebom swoich klientów.

Dziś właściciel i dyrektor generalny należący do trzeciego pokolenia, Jason Thysse, przyspiesza ścieżkę wzrostu firmy, podwajając inwestycje mające na celu podniesienie wydajności, wydajności i możliwości w całym portfolio usług. Zakres obejmuje kulturę, strukturę, szkolenia, procesy i technologię, a wszystko to ma na celu dodanie wymiernej wartości dla klienta.

W związku z niedawnym przyjęciem przez firmę Thysse urządzenia HP PageWide Advantage 2200 Jason zaoferował:

Nie nabywamy nowej technologii zaraz po jej pojawieniu się. Dokładnie sprawdzamy dodatki do naszej podłogi, aby mieć pewność, że spełniają one obietnicę innowacyjności i niezawodność, co z pewnością ma miejsce w przypadku tej drukarki. Ściśle współpracując z HP, bezproblemowo wdrożyliśmy rozwiązanie HP PageWide Advantage 2200 w naszych przepływach pracy, dzięki czemu możemy zaoferować naszym obecnym i potencjalnym klientom więcej — przy wysokich standardach, których wymagają.

Z operacyjnego punktu widzenia krótsze czasy realizacji, szczególnie w okresach szczytu, oznaczają, że więcej zleceń klientów mieści się w ich harmonogramie produkcyjnym, zapewniając nieocenioną obsługę i przewagę konkurencyjną. Ponadto dzięki dodaniu urządzenia HP PageWide Advantage 2200 firma była w stanie przesunąć 30–50 godzin pracy tygodniowo na inne przepływy pracy. Jak zauważył wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu firmy Thysse, Kevin Kouba.

Dodatkowa szybkość i wydajność zapewniają naszym klientom większą elastyczność planowania i pozwalają nam realizować zamówienia w ostatniej chwili, nawet jeśli żądanie jest poprzedzone słowami: „Wiem, że to prawdopodobnie nie jest możliwe, ale…”. W ostatecznym rozrachunku umiejętność dawania rezultatów w takich sytuacjach jest fenomenalna.

Ponadto nowa maszyna zwojowa HP PageWide Advantage 2200 umożliwiła firmie Thysse wspieranie inicjatyw w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dodatki zmniejszają zużycie energii i ilość odpadów przypadających na sztukę. Oprócz sprzętu nowy obiekt Thysse (2020) potroił ogólną wydajność poprzez optymalizację planów i przepływów pracy w zakresie magazynowania i produkcji. Obiekt wytwarza również do 100% swojej energii, korzystając z paneli słonecznych umieszczonych na dachu. Prezes Thysse, Dean Bott, tak skomentował misję zrównoważonego rozwoju:

Decyzja HP PageWide Advantage 2200 dobrze wpisuje się w cele zrównoważonego rozwoju, w realizacji których poczyniliśmy tak duże postępy. Korzyści obejmują zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na partnerów odpowiedzialnych za środowisko, wydajność wewnętrzną i oszczędności kosztów i nie tylko. …Właściwe połączenie technologii stanowi uzasadnienie biznesowe dla zrównoważonego rozwoju, co jest naprawdę ekscytujące dla tych, takich jak my, którzy chcą powszechnego przyjęcia.

„Wspaniale się współpracowało z naszymi partnerami w Thysse i wspaniale było obserwować transformację ich działalności. A nawet więcej dzięki tej maszynie, która zapewnia wszechstronność drukowania w różnorodnych zastosowaniach, takich jak pełnokolorowe plakaty, 14-punktowe pocztówki, 800 stóp na minutę w czerni i zmienne zadania w pełnym kolorze z prędkością do 150 metrów na minutę” stwierdził Vahaaj Khan, AMS Menedżer sprzedaży HP PageWide w HP. „Bardzo chcą dostarczać swoim klientom to, co najlepsze i cieszymy się, że mogliśmy ich wesprzeć w tej podróży dzięki najnowszemu dodatkowi maszyny zwojowej HP PageWide Advantage 2200 oraz innym rozwiązaniom HP, w tym Hunkler Gen8, Hunkeler Cut and Fold, H i B Aqueous Coater” – dodał.

To dodanie pokazuje, że Thysse jest głęboko zaangażowana w pomaganie klientom w zwiększaniu wartości biznesowej i dokładnym reprezentowaniu ich marki, a także pasję firmy do zwiększania swoich możliwości i tworzenia najbardziej innowacyjnego i kompleksowego procesu. Inwestując w najnowocześniejsze technologie druku i usprawnienia przepływu pracy, firma w dalszym ciągu ugruntowuje swoją pozycję głównego konkurenta w branży poligraficznej.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności