Prezentacje frontline.io - najnowocześniejszej platformy SaaS - na targach drupa 2024Poprzedni artykuł 

Itzhak Pichadze, dyrektor generalny frontline.io
Itzhak Pichadze, dyrektor generalny frontline.io

Rewolucyjna platforma Saas, frontline.io, będzie bohaterem demonstracji na żywo w AR (Augmented Reality), VR (Virtual Reality) i MR (Mixed Reality) na drupie 2024 , na dedykowanym stoisku (hala 9, stoisko D04) oraz we współpracy ze skonsolidowanymi partnerami.

Technologia ta już rewolucjonizuje sposób, w jaki wiodący światowi producenci sprzętu oferują szkolenia techniczne i usługi wsparcia, umożliwiając tworzenie bardzo dokładnych interaktywnych cyfrowych bliźniaków. Korzystanie z cyfrowych rekonstrukcji sprzętu rozwiązuje niektóre z najbardziej palących problemów w branży związanych z wydajnością operacyjną, zatrudnianiem i szkoleniami. frontline.io eliminuje potrzebę fizycznego sięgania do rzeczywistych systemów i sprawdzania ich, radykalnie poprawiając produktywność, redukując koszty i zwiększając wydajność operatorów, techników i trenerów.

HP (pod marką xRServices), Landa Digital Printing i Bobst to jedne z wielu firm oferujących cyfrowe bliźniaki swoich produktów opracowanych przez fronline.io i zademonstrują korzyści w zakresie szkoleń i usług klientom i potencjalnym klientom na swoich stoiskach na targach drupa (HP - Hall 17, stoisko A01 – A01-6 , Landa Digital Printing – hala 9, stoisko A33-1 – A33-9 , Bobst – hala 10, stoisko B30-1 – B30-3 ). Ci liderzy branży, a także wiele innych osób korzystających już z frontline.io, odnotowują 70% wzrost wydajności w zakresie zdalnego rozwiązywania problemów i innych połączeń telefonicznych z pomocą techniczną. Dzięki intuicyjnej i dokładnej zdalnej diagnostyce oferowanej przez frontline.io czas trwania tych rozmów jest znacznie skrócony, mniej techników podróżuje do lokalizacji systemu, a do klientów wysyłanych jest mniej nieprawidłowych lub niepotrzebnych części. Wydajność ta przekłada się również na zwiększoną produktywność operatorów druku, a także oszczędność czasu i kosztów dla producentów i klientów. W rzeczywistości producenci korzystający z frontline.io oszczędzają około 50% na kosztach szkoleń, podczas gdy ich klienci korzystają z 15% wzrostu produktywności.

Oszczędności te są możliwe, ponieważ bardzo dokładne cyfrowe bliźniaki frontline.io można szybko i łatwo utworzyć dla dowolnej liczby katalogów części, przepływów pracy systemu, funkcji operacyjnych, procedur rozwiązywania problemów i nie tylko. Klienci mogą następnie włączyć interakcję między platformami (IOS, Android, PC, Windows, HoloLens, MagicLeap, Quest itp.), doświadczenia między rzeczywistościami (AR, VR lub MR) i wymagania dotyczące różnych zastosowań, zapewniając wszystkie szkolenia i narzędzia pomocy w jednym zintegrowanym rozwiązaniu.

Itzhak Pichadze, dyrektor generalny frontline.io, wyjaśnia: „Ta ekskluzywna oferta „C3” umożliwia naszym klientom sprostanie niektórym z najważniejszych wyzwań dzisiejszej branży: wąskim gardłom operacyjnym wynikającym z polegania na małej liczbie ekspertów, długim czasom szkoleń i informacji zwrotnych lub nieodpowiednie cykle aktualizacji; stale rosnąca luka w umiejętnościach wynikająca z problemów z rekrutacją i niskiego poziomu zatrzymywania wiedzy; i wreszcie wysokie koszty związane ze szkoleniami, tworzeniem treści i naprawami. frontline.io odpowiada na te problemy, oferując płynne i wysoce skuteczne rozwiązanie cyfrowe, popychając najnowocześniejszych producentów sprzętu w stronę przyszłych usług szkoleniowych i wsparcia.

Dodatkowo klienci korzystający z frontline.io mogą stworzyć pięć razy więcej treści niż kiedykolwiek wcześniej. To intuicyjne rozwiązanie instaluje się szybko, bezpiecznie i bez wysiłku, a użytkownicy mogą tworzyć treści zawierające o 80% mniej tekstu, który można łatwo przetłumaczyć bez potrzeby korzystania z filmów i obrazów.

„Otrzymujemy już referencje od firm z branży poligraficznej, które dowiedziały się o zaletach frontline.io i poprosiły o tę usługę w celu zakupu kolejnych maszyn. Niemożność zapewnienia przez producenta cyfrowego bliźniaka staje się czynnikiem decydującym dla tych firm, ponieważ widziały one na własne oczy korzyści oferowane przez frontline.io. Jest to sprawdzone, praktyczne i opłacalne rozwiązanie, które zmieni sposób, w jaki producenci sprzętu na całym świecie zapewniają szkolenia i wsparcie. Zapraszamy wszystkich uczestników targów drupa do odwiedzenia naszego stoiska i zobaczenia tej niesamowitej platformy SaaS w akcji” – podsumowuje Pichadze.

Więcej informacji na temat frontline.io można znaleźć na stronie frontline.io. Alternatywnie, odwiedzający i wystawcy mogą zarezerwować udział w demonstracji, odwiedzając stronę kalendarza drupa frontline.io.

Na podstawie informacji firmy frontline.io

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności