XSYS dołącza do FORUM & INFOFLEX 2024Poprzedni artykuł 

XSYS z radością dzieli się swoim zaangażowaniem w nadchodzące FORUM & INFOFLEX, które odbędzie się w Kansas City (MO) w Loews Hotel and City Convention Center w dniach 5–8 maja 2024 r. Zespół z Ameryki Północnej nie może się doczekać powitania uczestników na stoisko nr 533, gdzie skupimy się na pełnym uzupełnieniu szerokiego portfolio XSYS do doskonałego druku fleksograficznego, w tym na najnowszych innowacjach w technologii płyt drukarskich, sprzęcie do wytwarzania płyt, rastrowaniu powierzchniowym i tulejach montażowych.

Wśród najważniejszych produktów w ofercie płyt nyloflex® znajdzie się niedawno wprowadzona na rynek płyta nyloflex® FTV, zoptymalizowana pod kątem diod LED, płaska płyta punktowa, zaprojektowana specjalnie dla rynku wysokiej jakości opakowań elastycznych. Do druku LED nadaje się również wszechstronna termiczna płyta nyloflex® XAH, okrągła górna płyta punktowa do drukowania na podłożach foliowych i papierowych. Zaprezentowane zostaną próbki wydruków wykonane przez klientów korzystających z tych płyt, dzięki czemu odwiedzający będą mogli z bliska i osobiście sprawdzić wyjątkową jakość, omawiając jednocześnie liczne korzyści z ekspertami.

Szczególną atrakcją będzie rzut oka na zupełnie nową gamę ekologicznych płyt fleksograficznych XSYS, która zostanie oficjalnie zaprezentowana w przyszłym miesiącu pod nową marką „nyloflex® eco”. Dzięki wysokiej jakości drukowi i zmniejszonemu wpływowi na środowisko nowe „ekologiczne” płyty mają stanowić kolejny ważny kamień milowy w rozwoju zrównoważonych rozwiązań XSYS.

„Zrównoważony rozwój jest głównym motorem wszystkich naszych innowacji w zakresie płyt, a pokaz INFOFLEX stanowi doskonałą okazję do ujawnienia nowej koncepcji nyloflex® eco. Jesteśmy bardzo dumni, że jesteśmy pierwszym producentem płyt, który opracował tak przyjazną dla środowiska gamę płyt, co stanowi wyraźny dowód naszego zaangażowania we wspieranie klientów za pomocą zrównoważonych rozwiązań” – komentuje Eric Gibbs, dyrektor sprzedaży. „Oczywiście nowa seria nyloflex® eco została również zoptymalizowana, aby zapewnić niezrównaną jakość i spójność druku, aby sprostać ciągłym wymaganiom właścicieli marek w zakresie najlepszych w swojej klasie etykiet i opakowań”.

Interesujący będzie także ThermoFlexX Catena+, przełom w całkowicie zautomatyzowanym i oszczędnym przetwarzaniu płyt, zaprojektowany i zbudowany w celu zwiększenia precyzji, jakości i OEE (ogólnej efektywności sprzętu) przy zmniejszonej ilości odpadów. Dzięki temu, że systemy z powodzeniem działają w terenie, kompleksowa linia przetwarzania Catena+ otrzymała niedawno od FPPA nagrodę 2024 za innowacyjność i doskonałość w przygotowaniu do druku. Tymczasem technologia Woodpecker, również z gamy ThermoFlexX, pokaże, w jaki sposób wzory rastrowania powierzchni mogą poprawić jakość druku i zmniejszyć zużycie atramentu. Na koniec na wystawie zaprezentowana zostanie oferta XSYS w zakresie precyzyjnie zaprojektowanych tulei i adapterów rotec®. Linia rotec, zaprojektowana z myślą o doskonałym druku, obejmuje wiele zrównoważonych rozwiązań mających na celu zabezpieczenie inwestycji i wydłużenie żywotności produktów.

Tegoroczne wydarzenie, największe i najbardziej wszechstronne tego typu wydarzenie w Ameryce Północnej, upamiętnia 42 lata zgromadzenia branży fleksograficznej na konferencji edukacyjnej FORUM i wystawie dostawców INFOFLEX. Do edukatorów w charakterze panelisty dołączy David Stokes, starszy doradca techniczny w XSYS North America. David, specjalista w dziedzinie druku fleksograficznego, ściśle współpracuje z klientami, aby pomóc zoptymalizować i ulepszyć procesy wytwarzania płyt oraz jakość produkcji druku. We wtorek 6 maja o godz. 10:30 weźmie udział w sesji poświęconej trendom w materiałach eksploatacyjnych. Pozwoli to zbadać, w jaki sposób opracowywane są nowe metody i strategie dostawców podłoży, atramentów/powłok i płyt, aby pomóc drukarniom w osiągnięciu celów w zakresie zrównoważonego rozwoju.

XSYS będzie obecny w Kansas City Convention Center w dniach 6–7 maja 2024 r. na stoisku nr 533.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności