Mewa zaprezentuje na Targach SAWO w Poznaniu odzież roboczą, ochronną i ostrzegawczą dla przemysłu i rzemiosłaPoprzedni artykuł 

Odzież robocza Mewa Dynamic Industry może być stosowana w różnych sektorach przemysłu i rzemiosła. (zdjęcia: Mewa)
Odzież robocza Mewa Dynamic Industry może być stosowana w różnych sektorach przemysłu i rzemiosła. (zdjęcia: Mewa)

W dniach od 23-25 kwietnia b.r. firma Mewa obecna będzie na Międzynarodowych Targach Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO w Poznaniu na stoisku nr 14 w hali 3A.

Podczas Targów zaprezentowana zostanie kolekcja Mewa Peak wykonana z wysoce funkcjonalnej tkaniny. Spodnie i kurtki tej kolekcji posiadają strefy regulujące temperaturę, dzięki czemu praca w niskich i wysokich temperaturach jest znacznie bardziej komfortowa.

Dostawca usług tekstylnych zaprezentuje na stoisku targowym również odzież chroniącą przed wysokimi temperaturami i płomieniami - Mewa Dynamic Flame, która zapewnia duży komfort podczas noszenia. Nadaje się ona między innymi dla osób wykonujących prace spawalnicze. Odzież robocza Mewa Dynamic Industry może być wykorzystywana w różnych sektorach przemysłu i rzemiosła, a jej krój i skład tkaniny sprawiają, że użytkownik ma dużą swobodę ruchów. Dla osób pracujących na zewnątrz, np. w miejskich służbach sprzątających, na lotniskach lub na drogach publicznych, odpowiednia jest kolekcja Mewa Outdoor-Reflect, zawierajacą odzież zaopatrzoną w kolorowe elementu fluorescencyjne. Zapewnia ona ochronę przed zimnem i wilgocią, a także pełni rolę ostrzegawczą.

Zaprezentowane zostaną również artykuły bhp renomowanych marek, np. nowe rękawice ochronne Kori-Flex Eco, wykonane w 96% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Odwiedzający stoisko będą mogli również dowiedzieć się, dlaczego zrównoważony rozwój jest tak ważny dla firmy Mewa i na czym polega kompleksowa obsługa w zakresie tekstyliów przemysłowych.

Na podstawie informacji firmy Mewa

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności