Flow Materials wprowadza nowy asortyment elastycznych klejów do opakowańPoprzedni artykuł 

Firma Flow Materials („Flow”) ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej gamy rozwiązań klejących przeznaczonych dla dzisiejszego przemysłu opakowań elastycznych.

Posiadająca siedzibę w Zug w Szwajcarii i zaopatrującą Wielką Brytanię i UE, firma MEA Flow została założona w 2022 roku przez zespół byłych ekspertów z Dow Chemical, w tym Mike'a Holmesa z Wielkiej Brytanii, aby zmienić zasady gry w zakresie dostaw klejów dla przetwórców opakowań elastycznych.

Holmes stwierdził: „Jest całkiem jasne, że rynek opakowań elastycznych szybko się zmienia pod presją innowacji i dostarczania nowych rozwiązań, które poprawiają zrównoważony rozwój opakowań i procesów produkcyjnych. Nasz zespół wywodzi się z dużej międzynarodowej firmy zajmującej się dostawami i zdaje sobie sprawę z wyzwań stojących przed naszymi klientami. Wiemy, że przetwórcy potrzebują wszechstronnego, eksperckiego wsparcia technicznego, a także elastycznych i responsywnych dostawców, którzy współpracują z nimi jako partnerzy, aby dostarczać rozwiązania nowej generacji.

„Opracowaliśmy gamę klejów rozpuszczalnikowych, niezawierających rozpuszczalników i na bazie wody, ale co ważne, kładziemy duży nacisk na innowacyjność, elastyczność i elastyczność w zaspokajaniu dostosowanych potrzeb klientów po konkurencyjnych cenach, które mają kluczowe znaczenie dla sukcesu w dzisiejszym szybkim rynek dynamiczny.”

Flow Materials współpracuje z wieloma klientami w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Włoszech, którzy mają śmiałe ambicje zmiany zasad gry w zakresie wydajności dostaw.

„Współczesne opakowania elastyczne ulegają zmianom – podłoża, tusze, kleje, powłoki – co tam, każdy aspekt funkcjonalnego projektu jest uwzględniany w celu obniżenia kosztów, podniesienia jakości i bardziej zrównoważonej produkcji. W firmie Flow jesteśmy ekspertami w dziedzinie klejenia i laminowania dzięki szkoleniom oraz posiadamy wiedzę i umiejętności techniczne, aby wspierać klientów w dążeniu do ciągłego doskonalenia.

„Mając wystarczające możliwości, aby wywrzeć wpływ na rynek EMEA, jesteśmy podekscytowani tym, co możemy zrobić dla naszych klientów pod względem szybkości, precyzji i niezawodności”.

Na podstawie informacji firmy Flow Materials

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności