HP Indigo i Fiverr przybliżają druk cyfrowy niezależnym freelancerom i projektantom na całym świeciePoprzedni artykuł 

HP Indigo, lider rynku druku cyfrowego, i Fiverr International Ltd. (NYSE: FVRR), firma, która zmienia sposób, w jaki współpracuje świat, ogłosiły dziś współpracę, dzięki której druk cyfrowy staje się bardziej dostępny dla milionów użytkowników Fiverr. Dostawcy usług płatniczych będący częścią globalnej społeczności użytkowników HP Indigo mogą teraz oferować swoje usługi na nowym „rynku rozwiązań” Fiverr, umożliwiając globalnej sieci freelancerów i projektantów Fiverr rozszerzenie swoich usług o pełne rozwiązanie obejmujące drukowanie.

„Jako lider rynku, uznawany przez marki na całym świecie za wyznaczanie standardów w druku cyfrowym i posiadający bazę instalacyjną obejmującą ponad 8000 maszyn na całym świecie, zobowiązujemy się do ciągłego napędzania transformacji cyfrowej i wspierania naszych klientów w zwiększaniu zapotrzebowania na usługi druku cyfrowego” – mówi Noam Zilbershtain, wiceprezes i dyrektor generalny HP Indigo i Scitex.

„Ta współpraca zapewnia niezależnym talentom i firmom Fiverr płynne, kompleksowe doświadczenie, które rozciąga się od wstępnych koncepcji projektowych po ostateczną wersję produkt drukowany. Ten kompleksowy pakiet usług gwarantuje uwzględnienie wszystkich aspektów procesu projektowania i drukowania, od A do Z” – mówi Gali Arnon, dyrektor ds. biznesu w Fiverr.

Pod patronatem HP Indigo każdy użytkownik Fiverr może teraz znaleźć współpracowników zajmujących się drukiem, których potrzebuje w swojej firmie. Mając największą na świecie bazę użytkowników druku cyfrowego, HP Indigo planuje rozszerzyć tę współpracę poprzez wprowadzenie większej liczby usług i aplikacji drukowania za pośrednictwem swojej rozległej sieci drukarskiej. Globalny zasięg użytkowników HP Indigo uzupełnia ogólnoświatową obecność Fiverr. Fiverr, dysponujący setkami tysięcy freelancerów oferujących szeroką gamę usług, może teraz rozszerzyć je o rozwiązania z zakresu drukowania. Oznacza to początek współpracy pomiędzy HP i Fiverr, która rozpoczęła się od wybranych komputerów PSP HP Indigo prezentowanych na nowym rynku rozwiązań Fiverr. To będzie służyć milionom użytkowników, koncentrując się na społeczności projektantów Fiverr.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności