RR Donnelley & Sons Company zwiększa moc produkcyjną poprzez instalację ponad piętnastu drukarek HP Indigo i PageWidePoprzedni artykuł 

HP, lider rynku druku cyfrowego, oraz RR Donnelley & Sons Company (RRD) ogłosiły strategiczną współpracę mającą na celu zwiększenie wiodącej w branży mocy produkcyjnej poprzez instalację ponad piętnastu nowych maszyn HP Indigo i PageWide. Drukarki te dołączą do istniejącej floty RRD w zakładach w Ameryce Północnej, Chinach i Ameryce Środkowej.

HP i RRD współpracują ze sobą od trzydziestu lat, a to nowe rozszerzenie istniejącej floty RRD zapewni wydajność i oszczędność czasu w całym cyklu produkcyjnym. Ta ekspansja zwiększy produktywność i elastyczność, aby zaspokoić różnorodne potrzeby klientów z branży opakowań, usług komercyjnych, przesyłek bezpośrednich i oświadczeń.

John Pecaric, dyrektor operacyjny w RRD: „Dążymy do zapewnienia klientom naszych klientów najwyższej jakości doświadczeń związanych z marką poprzez wiele punktów kontaktu na fizycznej i cyfrowej drodze klienta. Mamy strategiczne relacje z HP, które zapewniają nam wczesny dostęp do innowacyjnych technologii, dzięki którym druk jest nadal cennym medium”.

Haim Levit, starszy wiceprezes i prezes oddziału HP: „Platforma rozwiązań HP wywodząca się z rozwiązań Indigo i PageWide InkJet jest najbardziej wszechstronna w branży. Nasze inwestycje w badania i rozwój wprowadziły na rynek rozwiązania sprzętowe, które pomagają organizacjom poligraficznym różnicować swoje podejście do rynku. Podczas drupy wprowadzamy kilka nowych rozwiązań, które zaprezentują szerokie zastosowania branżowe, które możemy rozwiązać. Cieszymy się, że trzydziestoletnia współpraca z RRD rozwinie się w przyszłości na nowe i ekscytujące sposoby”.

Lisa Pruett, prezes Segmentu Opakowań i Etykiet w RRD: „Rynek stale się zmienia, a dzięki naszej dobrze połączonej, globalnej sieci nadal jesteśmy zaangażowani w inwestowanie w odpowiednią technologię, aby sprostać zmieniającym się potrzebom naszych klientów. Szybkość wprowadzenia produktu na rynek, wysoka jakość produktów i silne partnerstwo są ważne dla naszych klientów — nadal mamy te priorytety na uwadze”.

Craig Roberton, prezes ds. druku komercyjnego w RRD: „Nasza sieć 43 połączonych drukarni komercyjnych w USA polega na codziennym wykonywaniu programów dla naszych klientów w wielu lokalizacjach. Potrzebujemy najlepszej technologii druku, aby niezawodnie wykonywać wysokiej jakości wydruki. HP pomaga nam to osiągnąć.”

Na podstawie informacji HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności