Wzrost zamówień w firmie HEIDELBERG dzięki udanym targom drupaPoprzedni artykuł 

Zrobotyzowane rozwiązanie, które odciąża personel od ciężkiej pracy fizycznej  i skutecznie rozwiązuje problem niedoboru personelu w drukarniach, spotkało się z dużym zainteresowaniem
Zrobotyzowane rozwiązanie, które odciąża personel od ciężkiej pracy fizycznej i skutecznie rozwiązuje problem niedoboru personelu w drukarniach, spotkało się z dużym zainteresowaniem

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG (HEIDELBERG) jest bardzo zadowolona z udziału w targach drupa w Düsseldorfie. Stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem klientów z całego świata, którzy również zainwestowali w prezentowane innowacje. Duża liczba zamówień złożonych podczas wydarzenia doprowadziła do ożywienia napływających zamówień w firmie HEIDELBERG na początku roku obrotowego 2024/2025, a w konsekwencji do wyższego wykorzystania mocy produkcyjnych. Krótki czas pracy w niemieckich zakładach zakończy się już w czerwcu 2024 roku.

„Nasz zespół na targach drupa przekonał klientów wspaniałym stoiskiem i przyszłościowymi innowacjami. Pozytywny nastrój zarówno wśród klientów, jak i pracowników był po prostu oszałamiający” - mówi zachwycony dr David Schmedding, szef sprzedaży i marketingu w Heidelberger Druckmaschinen AG oraz członek zarządu ds. sprzedaży i serwisu ze skutkiem od 1 lipca. „HEIDELBERG jest prawdziwym partnerem branży poligraficznej i opakowaniowej. Duża liczba zamówień złożonych w obszarze wszystkich technologii podczas targów podkreśla zaufanie naszych klientów do firmy jako wiodącego dostawcy systemów” - dodaje.

Codzienne prezentacje koncentrowały się na licznych innowacjach w druku komercyjnym i opakowaniowym, pokazując, w jaki sposób klienci mogą korzystać z najnowocześniejszych technologii, aby optymalnie wykorzystać i rozwijać swój potencjał biznesowy. „Oferujemy całe spektrum od druku tonerowego po atramentowy i od offsetu po druk fleksograficzny - wszystko kontrolowane za pomocą wspólnego przepływu pracy Prinect” - kontynuuje Schmedding.

Firma zamierza wykorzystać współpracę z firmą Canon, co ogłoszono na targach drupa, aby wykorzystać swój potencjał wzrostu w druku atramentowym. Złożono już kilkadziesiąt zamówień na nowy system atramentowy Jetfire 50 firmy. Głównym celem nowo zaprezentowanego portfolio produktów jest zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania w sektorze akcydensów i produkcji przemysłowej opartej na technologii atramentowej. Dzięki Gallus Labelfire i Gallus One do drukowania etykiet, HEIDELBERG udowodnił już, że może dostarczać skuteczne rozwiązania atramentowe do zastosowań przemysłowych.

Zintegrowane technologie offsetowe i cyfrowe stają się coraz ważniejsze

HEIDELBERG wykorzystał również targi drupa do zaprezentowania kompleksowych rozwiązań opartych na jednym systemie obsługującym zarówno druk offsetowy, jak i cyfrowy. Możliwości te zapewniają maksymalną elastyczność i opłacalność, zwłaszcza w sektorze akcydensowym Łącząc w ten sposób swoje doświadczenie w zakresie druku offsetowego i cyfrowego, firma zapewni klientom hybrydowe rozwiązanie zapewniające optymalną efektywność kosztową w przyszłości.

W segmencie opakowań HEIDELBERG rozszerzy zakres zastosowań nowej fleksograficznej maszyny zwojowej Boardmaster o obszar elastycznego papieru (elastyczne opakowania papierowe). Ze względu na rosnące globalne zapotrzebowanie na zrównoważone, opłacalne, nadające się do recyklingu lub kompostowania opakowania, obszar „Flexible Paper” będzie się pozytywnie rozwijał.

Międzynarodowe umowy sprzedaży podkreślają sukces uczestnictwa w targach drupa

Jetfire 50 dla Schellenberg Group w Szwajcarii

Pierwsza maszyna Jetfire 50 zamówiona w firmie HEIDELEBRG zmierza do Szwajcarii. Grupa Schellenberg inwestuje w technologię atramentową dla druku komercyjnego.

Versafire LV dla Solo Druck w Niemczech

Solo Druck w Kolonii zainwestował w system druku cyfrowego Versafire LV. Decydującymi czynnikami, które doprowadziły do wyboru firmy HEIDELBERG, były wyjątkowa jakość druku i płynna kontrola za pośrednictwem przepływu pracy Prinect.

15 maszyn Speedmaster CX dla Zhengzhou Shengda w Chinach

Zhengzhou Shengda Group, wiodąca drukarnia internetowa w Chinach, zamówiła 15 maszyn Speedmaster CX (format 70 x 100).

Speedmaster XL 106 dla Aumüller Druck w Niemczech

Aumüller Druck inwestuje w najnowszą generację maszyny Speedmaster XL 106, która może pochwalić się technologią Plate to Unit i prędkością 21 000 arkuszy na godzinę.

Zespoły drukujące Speedmaster XL 75 i CX 75 dla Thung Hua Sinn w Tajlandii

Thung Hua Sinn, jeden z wiodących tajlandzkich producentów etykiet arkuszowych, zamówił łącznie 38 zespołów drukujących dla maszyn Speedmaster XL 75 i CX 75.

Boardmaster dla Southern Champion Tray w USA

Firma Southern Champion Tray podjęła decyzję o zakupie nowego fleksograficznego systemu druku zwojowego inline Boardmaster firmy HEIDELBERG.

Na podstawie informacji firmy Heidelberg

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności