Ricoh Polska partnerem Poland Tour FIS Grand Prix 2011Poprzedni artykuł

W dniach 16-23 lipca 2011 r. w Wiśle, Szczyrku oraz Zakopanem odbył się cykl zawodów w letnich skokach narciarskich Poland Tour FIS Grand Prix. Była to najważniejsza impreza w skokach narciarskich tego lata w Polsce. Polska po raz pierwszy w historii otrzymała prawo organizacji Letniej Grand Prix – cyklu zawodów o randze letniego Pucharu Świata. Odbyły się cztery konkursy – trzy indywidualne oraz jeden drużynowy, a ponadto rozegrane zostały dwa konkursy Pucharu Kontynentalnego kobiet – w Szczyrku i Zakopanem. Zwycięzcą turnieju został Thomas Morgenstern, wygrywając wszystkie trzy konkursy. Drugie miejsce zajął Gregor Schlierenzauer, a trzecie Kamil Stoch. Konkurs drużynowy wygrała Austria.

Ricoh Polska jako Partner tego wydarzenia dostarczył urządzenia do obsługi zawodów oraz centrów prasowych. Ze względu na wysoką rangę wydarzenia zostały one objęte specjalną obsługą serwisową.