Atrament na zawołanie? Subskrypcja HP Instant Ink - od dziś dostępna również w PolscePoprzedni artykuł 

Firma HP Inc. ogłosiła dziś globalną premierę Instant Ink. Od teraz, ta szybko rozwijająca się usługa subskrypcji będzie dostępna na 35 rynkach, w tym również w Polsce. Instant Ink oferuje zarówno indywidualnym użytkownikom, jak i całym rodzinom (które pracują, tworzą i uczą się w domu), możliwość drukowania bez zbędnych przerw. Wszystko dzięki rozwiązaniu, które wykrywa kiedy w drukarce kończy się oryginalny atrament i automatycznie zamawia kolejne wkłady, aby użytkownik otrzymał nowy zapas jeszcze przed wyczerpaniem poprzedniego.

Od ponad roku jesteśmy świadkami jak znikają kulturowe i technologiczne bariery, które wcześniej uniemożliwiały zdalną pracę i naukę. Po usunięciu tych przeszkód wyraźnie zwiększyła się potrzeba na drukowanie w domu – powiedział Andrzej Sowiński, dyrektor zarządzający HP Inc Polska. Rozszerzenie zasięgu Instant Ink to odpowiedź HP na zauważalne zapotrzebowanie klientów na inteligentne, wydajne i zrównoważone rozwiązania do drukowania, które przy aktualnym modelu życia prędko nie znikną.

Drukarka, której nie zabraknie atramentu

Z Instant Ink klienci mogą zapomnieć o frustracji związanej z kończącym się atramentem w momencie, gdy jest on najbardziej potrzebny. Rozwiązanie gwarantuje również elastyczność na wyższym poziomie. Klienci mają do wyboru jeden z wielu planów miesięcznych, w stałej cenie zależnej od liczby drukowanych stron.

Najtańszy plan to tylko 4,99 zł miesięcznie, a dostępne opcje pozwalają zaoszczędzić do 70% na świetnej jakości oryginalnym atramencie HP. 1 Użytkownicy mogą dostosowywać swoje plany w zależności od potrzeb lub anulować je w dowolnym momencie – bez umowy, rocznej opłaty lub dodatkowych zobowiązań. Co istotne, niewykorzystane strony z danego miesiąca można przenieść i wykorzystać w kolejnym.

Subskrypcja Ink z HP+

HP+ to jeden z najbardziej inteligentnych systemów drukowania na świecie, stworzony dla klientów indywidualnych, jak i małych firm. W czasach, gdy zapotrzebowanie na drukowanie jest wysokie (+6% NPD/GFK), a wzrost ten jest napędzany przez miliony ludzi pracujących i uczących się z domu, HP+ modernizuje drukowanie.

Zaczynając od wysokiej jakości sprzętu, przez największą na rynku usługę subskrypcji materiałów eksploatacyjnych (obecnie obejmującą również tonery) po najlepszą w swojej klasie aplikację do drukowania – teraz dostępną także w chmurze – każde z ulepszonych rozwiązań dla HP+ zostało zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu rosnących potrzeb tych, którzy w codziennej pracy najbardziej polegają na swoich drukarkach. Dzięki HP+ klienci otrzymują sześciomiesięczną wersję próbną Instant Ink i mogą w prosty sposób zarządzać subskrypcją za pomocą aplikacji HP Smart. Obecnie już 48 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie może korzystać z możliwości drukowania i skanowania niezależnie od miejsca, w jakim się znajdują.

Instant Ink jest również dostępny z usługą HP+, która wchodzi właśnie na polski rynek.

Zaprojektowane z myślą o planecie

Nie ulega wątpliwości, że dobro planety ma znaczenie dla klientów HP – 3 na 4 konsumentów przy zakupie drukarki bierze pod uwagę aspekty związane z zrównoważonym rozwojem. Oprócz wygody Instant Ink oferuje użytkownikom również szansę wsparcia zrównoważonego stylu życia. Firma HP oferuje możliwość recyklingu, w tym opłacony z góry recykling i dostawę wkładów.

W ramach inicjatywy Planet Partners, do tej pory, firma HP poddała recyklingowi ponad 875 milionów wkładów z atramentem i tonerem, a 80% nowych oryginalnych wkładów atramentowych HP i 100% nowych oryginalnych wkładów z tonerem HP zawiera w sobie do 45% lub więcej pokonsumpcyjnego plastiku.

Ceny i dostępność

Plany dla atramentu

  • 15 stron miesięcznie – 4,99 zł
  • 50 stron miesięcznie – 15,99 zł
  • 100 stron miesięcznie – 25,99zł
  • 300 stron miesięcznie – 61,99zł
  • 700 stron miesięcznie – 129,99 zł

Na podstawie informacji firmy HP

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności