Grandville Printing instaluje nowego Xeikon SX30000Poprzedni artykuł 

Xeikon America, Inc. i Grandville Printing Company ogłosiły, że Grandville jest pierwszym dostawcą druku w Ameryce Północnej, który nabył najnowszą drukarkę Xeikon SX30000 do grafiki artystycznej. Grandville to duża drukarka środkowo-zachodnia z możliwością drukowania w trzech lokalizacjach i posiadająca łącznie osiem maszyn Xeikon.

„Wiele z naszych prac wymaga 24-godzinnego przestoju. Byliśmy naprawdę pod wrażeniem szybkości Xeikon SX30000 i jakości jego wydruków” - powiedział Bruce Beery, inżynier produkcji z Grandville. Drukarka Xeikon SX30000 firmy Grandville będzie używana do takich zastosowań, jak paski i przywieszki do sprzedaży detalicznej, wkładki do gazet i inne tradycyjne zadania drukowania komercyjnego. „W 2011 roku nabyliśmy naszą pierwszą maszynę Xeikon, a niezawodność Xeikon - zarówno maszyn, jak i ludzi, którzy je obsługują - bezsprzecznie dowiodła swojej wartości w ciągu ostatniej dekady”.

Zapowiedziany pod koniec ubiegłego roku Xeikon SX30000 to flagowa cyfrowa maszyna do druku grafiki firmy. Oparta na technologii suchego tonera SIRIUS firmy Xeikon, drukarka jest jednoprzebiegowym urządzeniem dwustronnym, zdolnym do pracy z prędkością 98 stóp na minutę (428 stron na minutę), co stanowi 50% wzrost szybkości w porównaniu z poprzednimi maszynami Xeikon. Drukarka SX30000 nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań, w tym wysokiej jakości książek, przesyłek reklamowych, materiałów w punktach sprzedaży, dokumentów zabezpieczonych i ogólnego druku komercyjnego - produkując ponad 2500 arkuszy B2 (4/4) na godzinę.

„W Xeikon gorąco wierzymy w moc suchego tonera, a ciągły sukces Grandville jest świadectwem jakości i elastyczności tej technologii” - powiedziała Donna Covannon, dyrektor marketingu Xeikon America, Inc. Grandville Printing Company nabyła również Xeikon CX500, najnowocześniejsza drukarka do etykiet, która działa z prędkością 98 stóp na minutę i ma szerokość wstęgi 20,47 cala.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności