Grafmasz na targach Festiwal DrukuPoprzedni artykuł 

Grafmasz zaprezentuje swoją oferte po raz pierwszy na Festiwalu Druku i Marketingu w dniach 15-16.09 w warszawskiej Hali Expo (ul. Prądzyńskiego). Stoisko firmy znajduje się w Hali 1, H12. Zaprezentowane zostaną przede wszystkim cieszące się w ostatnim czasie dużą popularnością plotery do wycinania arkuszowego oraz z roli na rolę.

Urządzenie VD 320 III do cyfrowego wycinania (finiszingu) etykiet i naklejek drukowanych na roli. Charakteryzuje się prostą obsługą, przezbrojenie maszyny pod konkretną pracę trwa ok. 15 min. Urządzenie wycina etykiety za pomocą noży z prędkością do 6m/min. oraz posiada w standardzie rozcinanie na bobiny. Wyposażone jest także w uszlachetnianie poprzez laminację na zimno. Istnieje możliwość rozbudowy ilości głowic tnących i rozcinających. Maksymalna ilość głowic tnących wynosi 4,co w połączeniu z prędkością pracy urządzenia gwarantuje wielokrotnie wyższą wydajność w porównaniu z ploterami jednogłowicowymi.

Opcjonalnie ploter może zostać również posiadać gilotynę do cięcia arkuszy, która pracuje w linii, dzięki czemu zyskuje jeszcze większe możliwości cięcia materiału z roli na arkusze.

Kolejne z urządzeń DF0604- MT to zautomatyzowany, cyfrowy ploter tnący wyposażony w noże do cięcia i nacinania arkuszy oraz rolkę bigującą o prędkości przesuwu głowicy do 1000 mm/s. urządzenie zalecane jest do wycinania, nacinania i bigowania dowolnych kształtów. Służy do prototypowania i niskonakładowej produkcji opakowań z tektury, papieru, wycinania etykiet, pudełek, teczek, zaproszeń i wielu innych do grubości materiału 10mm. Brak konieczności stosowania wykrojników pozwala nam na wykonanie danej pracy już od jednej sztuki, oszczędzając przy tym czas i koszty wykonania zlecenia.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności