Świąteczna kartka Holmen Iggesund łączy najwyższej jakości tekturę z bioróżnorodnościąPoprzedni artykuł 

Kartki okolicznościowe Holmen Iggesund są wysyłane w podziękowaniach klientom i partnerom, a także są corocznymi przykładami kreatywnych rozwiązań z tektury. W tym roku Holmen Iggesund opracował kartę, która w pełni pokazuje możliwości tektury, a jednocześnie opowiada o tym, dlaczego bioróżnorodność jest naturalną i ważną częścią prawdziwego produktu premium.

Projektantka tegorocznej karty, Kristina de Verdier, wybrała pracę z różnymi warstwami i zachęciła uczestników do głębszego kopania i odkrywania procesu stojącego za produktem. Kristina jest dyrektorem ds. projektowania z doświadczeniem projektanta przemysłowego i od wielu lat pracuje z rozwiązaniami z tektury.

„Ta koncepcja to celebracja relacji człowiek-natura, naszego współistnienia i dobrostanu naszego ekosystemu. Podobnie jak natura, koncepcja została zaprojektowana w różnych warstwach, obejmując zarówno dotyk, jak i efekty wizualne. Od dużych formacji topograficznych po najgłębsze gleby, które pielęgnują”, mówi Kristina De Verdier.

Dla tych, którzy chcą kopać jeszcze głębiej, karta przedstawia historię o tym, jak Holmen Iggesund pomaga chronić bioróżnorodność, a także odsyła do strony, na której można znaleźć bardziej szczegółowe wprowadzenie do tej pracy oraz o tym, jak jest to integralny aspekt produkcji tektury.

„W okresie świątecznym łatwo jest być wdzięcznym za świat, w którym żyjemy, ale musimy przestać brać naturę za pewnik. Produkując zrównoważony materiał opakowaniowy, chcemy pomóc markom na całym świecie w przejściu na rozwiązania wspierające bioróżnorodność, zamiast ją niszczyć” – mówi Johan Granås, dyrektor ds. zrównoważonego rozwoju w Holmen Iggesund.

Na podstawie informacji firmy Holmen Iggesund

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności