Nowa książka: „Przemysłowe drukowanie cyfrowe materiałów opakowaniowych i opakowań”Poprzedni artykuł 

Monografia K. Piłczyńskiej „Przemysłowe drukowanie cyfrowe materiałów opakowaniowych i opakowań” zawiera opis dostępnych przemysłowych technologii drukowania cyfrowego opakowań. Przedstawiono w niej nową klasyfikację opakowaniowych podłoży drukowych (rozdział pierwszy), a w rozdziale drugim także opis technologii cyfrowych.

W monografii zaprezentowane zostały wyniki przeprowadzonych badań nad jakością różnych odbitek cyfrowych wykonanych na podłożach dedykowanych i niededykowanych. W rozdziale trzecim opisano produkcyjne systemy drukowania cyfrowego, w tym systemy uszlachetniania. Na koniec przedstawiono charakterystykę opakowaniowych podłoży drukowych oraz atramentów i tonerów.

Książka jest efektem pracy badawczej i wykładów prowadzonych w Zakładzie Technologii Poligraficznych Instytutu Mechaniki i Poligrafii w Politechnice Warszawskiej. Jest przeznaczona dla studentów i pracowników branży poligraficznej, związanych z drukowaniem cyfrowym.

Książka dostępna również w wersji elektronicznej: www.ibuk.pl/fiszka/262287/przemyslowe-drukowanie-cyfrowe-materialow-opakowaniowych-i-opakowan.html

Na podstawie informacji Oficyny Wydawniczej Politechniki Warszawskiej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności