Printing Expo Online podwaja rozmiar Strefy 2 dzięki nowym dodatkomPoprzedni artykuł 

Printing Expo Online ponownie się rozwija, podwajając wielkość Strefy 2 z nowymi wystawcami i strefami funkcji, co czyni je największymi wirtualnymi targami na świecie.

Odwiedzający będą mogli odwiedzić nowe podziemne katakumby Zaikio, do których można wejść z kilku portali wokół wystawy. Kliknij na nowojorską taksówkę, londyńską budkę telefoniczną lub odlotową furgonetkę z hot dogami, a zostaniesz przeniesiony do środowiska jaskini Zaikio, gdzie odwiedzający będą mogli oglądać filmy z aplikacji, organizować demonstracje i zarejestrować się na tej niesamowitej nowej platformie opartej na chmurze .

Zaikio oferuje modernizację drukarni i ma na celu umożliwienie firmom poligraficznym szybszego zarządzania zadaniami drukowania i uzyskania wiedzy potrzebnej do rozwoju. Pomysł przejawia się w platformie Zaikio, która oferuje kilka aplikacji do automatyzacji drukarni i jest na dobrej drodze do zapewnienia całego ekosystemu rozwiązań plug-and-play dla problemów firm poligraficznych, współpracując zarówno z drukarniami, jak i ich dostawcami.

Kolejnym dodatkiem do Strefy 2 jest nowe Centrum Technologii Oprogramowania (STC). Ten obszar funkcji będzie się z czasem powiększał, pokazując szeroką gamę rozwiązań programowych dostępnych na rynku.
Dołącza do Printing Expo Online w STC z okazji uruchomienia firmy EFI Fiery, która prezentuje swoje pełne portfolio rozwiązań programowych. Odwiedzający mogą uzyskać dostęp do dużej ilości informacji na wirtualnym stoisku EFI, a także zarezerwować prezentacje online. Odwiedzający będą mogli doświadczyć pełnych możliwości serwera druku Fiery dzięki bezpłatnym okresom próbnym i pobraniu oprogramowania Fiery do przepływu pracy. Twierdzi się, że dzięki oprogramowaniu Fiery Workflow EFI Fiery może poprawić wydajność Twojej działalności, zwiększając marże i dotrzymując napiętych terminów produkcji.
Design'N'Buy jest również nowym wystawcą w STC dzięki swojemu wszechstronnemu rozwiązaniu programowemu Web2Print, które pomaga użytkownikom wykorzystać technologię, ludzi i procesy do wielorakiego rozwoju Twojej firmy poligraficznej. Jest to idealny wybór dla drukarni komercyjnych, drukarni B2B, drukarni handlowych, organizacji marketingowych, grafików, w zakładach, brokerów druku, dystrybutorów, drukarni cyfrowych i wielkoformatowych, a także drukarni specjalistycznych, którzy prowadzą swoją działalność online.
Do STC wprowadzi się również PrintIQ, który zaoferuje nowoczesnej drukarni rozwiązanie dla firm, które muszą być w stanie rozwijać się i skalować w miarę potrzeb bez spowalniania lub poświęcania jakości. Aby potencjał wzrostu Twojej firmy mógł się rozwijać, potrzebujesz systemu MIS dostosowanego specjalnie do sposobu działania Twojej firmy.
PrintIQ został zbudowany od podstaw z myślą o elastyczności. Pozwala to drukarzom robić więcej tego, co ma sens dla ich działania, bez konieczności obejścia — oszczędzając zarówno czas, jak i pieniądze.
STC posiada również własne dedykowane audytorium, w którym przez cały rok Printing Expo Online będzie organizowało konferencje związane z oprogramowaniem oraz prezentowało szkolenia i filmy przedstawiające studia przypadków od naszych wystawców.
Kolejnym nowym dodatkiem do targów jest wprowadzenie Global Print Trade Club. Ta inicjacja jest bezpłatna dla wszystkich dostawców usług drukowania na całym świecie i oferuje możliwość nawiązania sieci na skalę globalną. Członkowie mogą opublikować pełne streszczenie swojej działalności, a także wideo przedstawiające się innym osobom o podobnych poglądach, a także skorzystać z pokoju rozmów, aby omówić ważne tematy branżowe, które mogą mieć wpływ na ich działalność.
Nowością na wystawie jest Kornit Digital z imponującym wielopiętrowym salonem, który wkrótce otworzy swoje podwoje, w którym odwiedzający będą mogli zobaczyć sprzęt do drukowania Direct to Garment i Direct to Fabric, dane techniczne, studia przypadków, projekty odzieży i zastosowania, a także odwiedź dedykowane audytorium Kornit, gdzie przez cały rok pokazywane będą transmisje na żywo z tygodni mody Kornit Digital.

Kornit rewolucjonizuje branżę mody dzięki najnowocześniejszym technologiom, procesom i rozwiązaniom programowym. Zrównoważona, opatentowana rodzina atramentów NeoPigment™ firmy Kornit, opracowana wewnętrznie przez zespół ekspertów chemii, zapewnia bezprecedensową gamę kolorów i możliwość drukowania dowolnego projektu w dowolnej liczbie kolorów i na dowolnym poziomie szczegółowości. Unikalny proces technologii drukowania Kornit zapewnia kompleksową obsługę drukowania na tekstyliach na żądanie.

Kolejnym ważnym dodatkiem jest nowa podróż aplikacji dodana do Xeikon Innovation Center na Printing Expo Online. Odwiedzający będą mogli teraz odbyć wirtualną wycieczkę po salonie, kuchni, łazience i garażu, gdzie Xeikon zaprezentuje aplikacje dla produktów komercyjnych, etykietowych i Wall Deco, które mogą być produkowane na ich cyfrowych silnikach drukujących.

Oprócz 4 pomieszczeń domowych, Xeikon potroi swoje wyświetlacze maszynowe, włączając 2 kolejne salony z urządzeniami do druku komercyjnego i etykiet. Ta dodatkowa inwestycja w platformę Printing Expo Online sprawi, że Xeikon będzie największym wystawcą targów, zwiększając ich całkowitą powierzchnię do ponad 4000m2.

Strefa 2 będzie również domem dla naszej nowej Strefy Zrównoważonego Druku sponsorowanej przez jednego z największych producentów OEM – ta strefa jest obecnie w trakcie budowy i wkrótce pojawią się informacje o dacie otwarcia i wystawcach.

Wayne Beckett, dyrektor ds. wydarzeń, powiedział: „OEM i usługodawcy zaczynają rozumieć możliwości, jakie oferuje Printing Expo Online. Dzięki globalnemu zasięgowi i unikalnej platformie marketingowej, która umożliwia firmom prezentowanie swoich produktów i usług w sposób tak inny niż wszystko inne na rynku. Nasi wystawcy stworzyli niesamowite showroomy, stoiska i treści. Na przykład dodanie Centrum Technologii Oprogramowania, katakumb Zaikio, Kornit Tower, jak nazywamy to czule, oraz nowego doświadczenia odwiedzającego oferowanego teraz przez Xeikon, dodanego do wspaniałych salonów wystawowych, stoisk i środowisk produkcyjnych w Strefie 1, naprawdę sprawia, że Printing Expo Online jest ważnym punktem odniesienia dla naszej globalnej publiczności. Jest to platforma, na której marketerzy mogą naprawdę tworzyć środowiska koncepcyjne, które najlepiej wyrażają wizję i produkty ich firmy w środowisku wirtualnym i, jak mówimy na Printing Expo Online, nie dali się powstrzymać rzeczywistości!”

Printing Expo Online jest otwarte 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a obecnie gościło ponad 60 000 odwiedzających z całego świata i nadal rośnie nie tylko jego zasięg i całkowita liczba odwiedzających, ale także jego znaczenie jako ważnego narzędzia zasobów dla dostawców usług poligraficznych z całego świata, którzy z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć w wydarzeniach na żywo.

Na podstawie informacji firmy Wayne Beckett

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności