XSYS wprowadza szybsze rozwiązywanie problemów dzięki Flexo Solution FinderPoprzedni artykuł 

XSYS uruchomił Flexo Solution Finder, nowe innowacyjne narzędzie online, które pomaga drukarzom i producentom płyt w znalezieniu rozwiązań, które pomogą im zoptymalizować produkcję i zwiększyć ogólną wydajność sprzętu (OEE) w dziale prepress i w sali prasowej. Dopasowany do każdego segmentu rynku, Flexo Solution Finder poprowadzi użytkowników do optymalnej płyty drukarskiej lub kombinacji płyty, sprzętu i oprogramowania do rastrowania powierzchni z kompleksowego portfolio XSYS.

„W XSYS posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie we wszystkich obszarach druku fleksograficznego do produkcji etykiet i opakowań. Dzięki Flexo Solution Finder chcemy otwarcie udostępniać wszystkie te informacje naszym klientom, aby ułatwić im życie i zwiększyć zyskowność ich działalności” — powiedział Simon Top, menedżer produktu XSYS. „Każdy segment rynku ma swoje własne wyzwania, a my opracowaliśmy rozwiązania, które pozwalają skuteczniej sobie z nimi radzić. Odwiedzając witrynę, użytkownicy mogą znaleźć najlepiej pasującą płytę drukarską; połączenie płyty, sprzętu i oprogramowania; lub poradę dotyczącą konkretnego problemu za pomocą kilku kliknięć”.

Narzędzie prowadzi użytkowników przez serię prostych kroków. Najpierw wybierają swoje aktywne segmenty: elastyczne opakowanie, etykieta i etykieta, tektura falista przed nadrukiem lub tektura falista po nadruku, zanim identyfikują się jako drukarz (z lub bez własnej produkcji klisz) lub jako zakład reprodukcji/handel sklep. Po ustaleniu tego, następnym krokiem jest wybór rodzaju atramentu, a następnie podłoża, przed skierowaniem uwagi na konkretny obszar zainteresowania, niezależnie od tego, czy jest to koszt, jakość druku, produktywność czy zrównoważony rozwój (w tym zdrowie i bezpieczeństwo).

Klienci mogą znaleźć odpowiedź na mnóstwo problemów, takich jak sposób uniknięcia pęcznienia płyt, wypełniania atramentem i pustych krawędzi spływu; skróć czas przestoju prasy lub uniknij marnotrawstwa powodowanego przez brudne punkty podświetlenia; zminimalizować złożoność całego procesu; poprawić zrównoważony rozwój poprzez eliminację rozpuszczalników; mniejsze straty atramentu i płyt; poprawić produktywność i wydajność i wiele więcej. Jeśli problem wymaga bardziej dogłębnej analizy, indywidualne pytania techniczne można również przesłać bezpośrednio do XSYS za pomocą wyszukiwarki rozwiązań Flexo.

„Flexo Solution Finder został opracowany w ramach naszej strategii oferowania otwartych i elastycznych rozwiązań, które zapewniają klientom możliwość efektywnego różnicowania się pod względem kosztów. Jest odpowiedzią na rzeczywiste wyzwania, z jakimi codziennie borykają się nasi klienci w branży opakowań i pozwala im znaleźć idealny produkt lub kombinację produktów XSYS, aby rozwiązać ich problemy” – wyjaśnił Simon Top, menedżer produktu XSYS.

Simon podsumował: „Z popularności selektora produktów XSYS wiemy już, że klienci doceniają natychmiastowy dostęp, jaki mogą zapewnić narzędzia online. Flexo Solution Finder to kolejny logiczny krok, ponieważ XSYS stara się wydobyć fleksografię z ciemnych cieni przeszłości w jasne światła przyszłości. To kolejny świetny przykład tego, jak XSYS wspiera klientów w osiąganiu doskonałych wyników”.

Wyszukiwarka rozwiązań Flexo jest dostępna bezpłatnie i można ją znaleźć, klikając ten link.

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności