Drukexpress.pl wycina na ploterze SinajetPoprzedni artykuł 

Grafmasz zainstalował kolejny ploter Sinajet, tym razem w formacie arkusza 720x500 mm. Wdrożenie nastąpiło w Drukexpress.pl - wrocławskiej drukarni internetowej, która specjalizuje się w druku cyfrowym. Firma obecna jest na rynku poligraficznym od maja 2004. Wyposażenie Drukexpress.pl obejmuje szereg maszyn do druku cyfrowego, wśród których prym wiedzie HP Indigo 5600, zapewniająca druk w jakości porównywalnej do druku offsetowego. Firma posiada też bogato wyposażoną introligatornię i realizuje zlecenia dla klientów indywidualny , a przede wszystkim agencji reklamowych. Wśród oferowanych produktów są m.in. ulotki, wizytówki w tym multiloft, naklejki i etykiety samoprzylepne i inne.

Ploter 0604 MT to zautomatyzowane urządzenie wyposażone w głowicę bigującą z serwomechanizmem, nóż aktywny służący do wycinania materiałów o grubości do 6 mm, nóż wleczony sprawdzający się idealnie przy nacinaniu papieru/folii samoprzylepnej oraz cięciu materiału do grubości 2 mm jak również pisak. Opcjonalnie ploter może być wyposażony w głowicę z nożem oscylacyjnym pozwalając na cięcie materiału o grubości do 10 mm jak również nóż V-cut służący do wycinania w tekturze litej rowka w kształcie litery „V” np. pod prototypowanie pudełek. Możliwe jest również zastosowanie noża rotacyjnego do cięcia tekstyliów. W wyposażeniu standardowym urządzenia znajduje się również odwijacz, który umożliwia cięcie materiału z roli. Prędkość przejazdu głowicy wynosi do 1500 mm/s, dokładność do 0,01 mm, a solidna metalowa konstrukcja sprawia, że stabilność i dokładność pracy plotera Sinajet nie ustępuje ploterom renomowanych światowych firm. Materiał w arkuszach podawany jest za pomocą ssawek, a sam stół roboczy również wyposażony jest w podsys materiału.

„Z firmą GRAFMASZ współpracujemy już od jakiegoś czasu i uważamy za profesjonalnego dostawcę, na którego wsparcie można zawsze liczyć. Posiadamy automatyczną foliarkę Neptune dostarczoną przez Grafmasz , a wcześniej przez lata użytkowaliśmy laminator Matrix od tego dostawcy. Z uwagi na zaufanie dostawcy cała transkacja przebiegła w zasadzie zdalnie bez konieczności testów maszyny. Porównaliśmy ofertę oraz paramterty oferowanego plotera z podobnymi dostępnymi na rynku i Sinajet okazał się być optymalnym wyborem. Urządzenie zostało sprawnie wdrożone w naszej firmie i od razu przystąpiliśmy do pracy” – mówi Pan Paweł Perdek , właściciel Drukrespress.pl

Plotery Sinajet dostępne są w 4 rozmiarach podawanych arkuszy 720x500 mm, 1000x707 mm, 1060x760 mm oraz 1200x 900 mm. Grafmasz oferuje również większe plotery serii DG w formatach zaczynających się od 1500x1300 mm wzwyż, które oprócz standardowych narzędzi mogą być wyposażone m.in. we wrzeciono CNC z chłodzeniem.

Na podstawie informacji firmy Drukexpress.pl

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności