Precise Digital Printing wprowadza upiększenie Scodix do marek w USAPoprzedni artykuł 

Od lewej: Jay (Jugnu) Shah (Prezes), Dick Martin (Scodix), Joe Koritko (operator cyfrowy), Larry Thomas (operator cyfrowy), Kevin Gwouwinkel (wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu) i Matt Giandonato (Scodix). Dolny rząd: Jeremy Lower (kierownik produkcji) i Aaron Albright (Scodix)
Od lewej: Jay (Jugnu) Shah (Prezes), Dick Martin (Scodix), Joe Koritko (operator cyfrowy), Larry Thomas (operator cyfrowy), Kevin Gwouwinkel (wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu) i Matt Giandonato (Scodix). Dolny rząd: Jeremy Lower (kierownik produkcji) i Aaron Albright (Scodix)

Wiodąca drukarnia branżowa, Precise Digital Printing Graphics (PDP), zainwestowała w nową maszynę Scodix Ultra 2000 Digital Enhancement Press, oferując klientom szeroką gamę opcji upiększania, zwiększając ich drukowane aplikacje z ozdobnikami Scodix, takimi jak folia, brokat, metaliczne, brajlowskie, punktowe UV i ozdoby typu cast-and-cure do drukarek w USA, szczególnie w rejonie Chicago.

„To niesamowite, co potrafi ta drukarka Scodix, a fakt, że możemy dostrzec arkusze stempli UV i foliowych o rozmiarach 21 x 31 cali, zmienia zasady gry” – twierdzi Kevin Grouwinkel, wiceprezes. Sprzedaż i marketing dla precyzyjnego druku cyfrowego. „Po ponad sześciu miesiącach rygorystycznych testów wszystkich porównywalnych modeli na rynku, w końcu uznaliśmy, że konstrukcja i jakość Scodix jest znacznie lepsza. System podający jest w stanie obsłużyć wszystkie rodzaje papieru na naszym stole podawczym, a obsługa i rejestracja papieru była wyjątkowa”.

Drukarka Scodix Ultra 2000 zawiera całą gamę ozdobników Scodix i jest wyposażona w zautomatyzowany mechanizm umożliwiający operatorom szybkie i proste przełączanie się między polimerami. Dzięki temu operatorzy mogą szybko dostosować się do każdego zadania drukowania otrzymanego od klientów, niezależnie od poziomu pokrycia tuszem lub wybranego podłoża, a firmie do zabezpieczenia na przyszłość – pozostawiając otwarte drzwi dla polimerów odpowiednich do zgodności z żywnością lub środków bezpieczeństwa. Szybkie przełączanie polimerów pozwala również PDP na maksymalizację wydajności i produktywności, w miarę jak firma poszerza bazę klientów, oferując nowe usługi związane z niestandardowymi i krótkoseryjnymi zdobieniami.

Precise Digital Printing, wiodący hurtowy dostawca pełnokolorowych znaków, banerów, grafik i wyświetlaczy w punktach sprzedaży, rozszerzy możliwości upiększania druku na swoich klientów, takich jak duże drukarnie, franszyzy drukarskie, drukarki wielkoformatowe i firmy zajmujące się wyświetlaniem. Od prototypowania po pełne serie produkcyjne, drukarka Scodix będzie upiększać druk z trzech drukarek HP Scitex firmy PDP, stanowiąc doskonałe uzupełnienie istniejących usług, pozycjonując firmę do zwiększania udziału w rynku.

Scodix Ultra 2000 Press jest częścią serii cyfrowych systemów ulepszania Scodix Ultra. Ukierunkowany specjalnie na rynek druku komercyjnego, dołącza do niego flagowy Ultra 6000 – formaty ozdabiające do formatu B1 – oraz Ultra 5000 opracowany dla drukarni opakowań i przetwórców. Drukarki komercyjne mają również Ultra 1000 do szerokiej gamy ozdób w niższej cenie, a dla Web2Print, maszyny Scodix Ultra 3000 i Ultra 4000 zawierają oprogramowanie Scodix W2P.

Paul Furse, północnoamerykański dyrektor sprzedaży Scodix, komentuje: „W Scodix jesteśmy wyjątkowo podekscytowani współpracą z PDP. Jako drukarnia handlowa, przyniesie korzyści płynące z ozdób Scodix agencjom marketingowym, markom i nabywcom druku w rejonie Chicago, demonstrując to, co jest teraz możliwe, poza konwencjonalną folią i punktowymi zdobieniami UV, zamieniając druk w doświadczenie. Przede wszystkim PDP ma wyjątkową pozycję do ogromnego wzrostu i cieszę się, że Scodix jest częścią tej historii”.

Na podstawie informacji firmy Scodix Ltd.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności