Antalis rozwija portfolio papierów ozdobnychPoprzedni artykuł 

W związku z rozwojem portfolio produktów należących do Antalis z przyjemnością informujemy o wznowieniu produkcji kluczowych marek, które zostały pozyskane od światowej sławy producenta Arjowiggins Scotland Limited.

Naszym priorytetem pozostaje dostarczanie klientom produktów najwyższej jakości. W tym celu przy wsparciu ekspertów z branży poligraficznej, m.in. byłych specjalistów Arjowiggins, przeprowadziliśmy szeroko zakrojone analizy, testy produktów, analizy porównawcze oraz wizyty w zakładach produkcyjnych wielu europejskich producentów papieru wysokogatunkowego. Obecnie zbliżamy się do końca tej fazy i prowadzimy próby przedprodukcyjne.

Już wkrótce zaprezentujemy nową gamę papierów Olin Design. Pierwsze dostawy rozpoczną się na początku lutego 2023 roku. Rodzina Olin Design będzie nadal obejmować szeroką gamę wykończeń i odcieni, odpowiednich zarówno dla druku offsetowego, jak i cyfrowego. Ponadto zostanie poszerzona o ofertę papierów kolorowych z asortymentu marki Pop’set, jak również zachowa duży wybór oferty kopert. Przeprowadziliśmy liczne testy i jesteśmy pewni, że papiery Olin zapewnią wyjątkową jakość zadruku zgodną z reputacją marki.

Równie pomyślnie rozwijają się pozostałe główne marki: Conqueror, Keaykolour, Curious, Rives, Opale. Do końca stycznia przedstawimy nową pełną gamę papierów kreatywnych, które będą dostępne na przełomie lutego i marca 2023 roku. Dzięki szeroko zakrojonemu procesowi dopasowania odcieni, faktur i innych kluczowych charakterystyk, możemy nadal oferować zdecydowaną większość dotychczasowego asortymentu, uzupełniając go jednocześnie o kilka nowych, innowacyjnych pozycji.

Priorytetem Antalis, zgodnie z oczekiwaniami klientów, pozostaje wysoki poziom usług. Dbamy o kompleksową ofertę kartonów i papierów powlekanych we wszystkich krajach europejskich dzięki wybranym partnerstwom z kluczowymi czołowymi europejskimi producentami papieru wysokogatunkowego. W krajach, w których Antalis bądź inne spółki dystrybucyjne Grupy KPP nie są bezpośrednio obecne, planujemy dalsze udostępnianie tych marek poprzez sieć partnerów dystrybucyjnych.

Na potrzeby obecnie trwającej fazy przejściowej (zaplanowanej do końca pierwszego kwartału 2023 roku) nabyliśmy od Arjowiggins Scotland Limited pozostałe zapasy ich gotowych produktów, dzięki czemu zrealizujemy niezbędne zamówienia klientów w szczytowym okresie świątecznym.

Na podstawie informacji firmy Antalis

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności