UNITED CAPS wprowadza innowacyjne zamknięcie na uwięzi do opakowań kartonowychPoprzedni artykuł 

UNITED CAPS 23 H-PAK to innowacyjne, atrakcyjne zamknięcie na uwięzi do kartonów, gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności wprowadzania zmian na linii produkcyjnej.
UNITED CAPS 23 H-PAK to innowacyjne, atrakcyjne zamknięcie na uwięzi do kartonów, gotowe do użycia od razu po wyjęciu z pudełka, bez konieczności wprowadzania zmian na linii produkcyjnej.

UNITED CAPS, międzynarodowy producent zakrętek i zamknięć, poinformował o wprowadzeniu na rynek unikalnego, wysoce skutecznego i trwałego zamknięcia na uwięzi do opakowań kartonowych, 23 H- PAK . To zamknięcie, na które zgłoszono patenty, zawiera innowacyjną opaskę zabezpieczającą przed manipulacją (TE), która utrzymuje wszystkie części w stanie nienaruszonym, co ułatwia recykling.

„Cieszymy się, że możemy wprowadzić na rynek jedno z pierwszych zamknięć na uwięzi do opakowań kartonowych” — powiedział dyrektor generalny Benoit Henckes . „Oprócz możliwości zachowania wszystkich części w stanie nienaruszonym do recyklingu, jego super mocny zawias zapewnia konsumentom świeże wrażenia, których szukają. Nie tylko poprawia wrażenia użytkownika, ale także pomaga chronić środowisko, co jest kluczowym czynnikiem badawczo-rozwojowym dla UNITED CAPS”.

Na krawędzi tnącej

Zamknięcie na uwięzi 23 H-PAK zostało zaprojektowane w celu natychmiastowego połączenia z istniejącymi liniami napełniania, zapewniając bezproblemową integrację z istniejącymi procesami i szybkie wdrożenie linii produkcyjnej. Dzięki doskonałej inżynierii i dbałości o szczegóły, 23 H-PAK jest wyposażony w sprytną funkcję pierwszego użycia, aby stworzyć optymalny punkt dostępu, poprawiając wrażenia użytkownika. Krawędź tnąca jest specjalnie zaprojektowana do przecinania wstępnie laminowanego otworu przy minimalnym wysiłku, zapewniając czyste i gładkie otwarcie.

„Jedną z wyróżniających się cech tego nowego zamknięcia na uwięzi” — dodał Henckes — „jest słyszalne kliknięcie podczas otwierania, satysfakcjonujący dźwięk, który informuje konsumentów, że ich zamknięcie jest w pozycji otwartej – po otwarciu jest w optymalnej pozycji do użytku, a nakrętka pozostaje na swoim miejscu, zapewniając idealne nalewanie”.

Nie kosztuje Ziemi

To innowacyjne zamknięcie składa się z trzech części – dziobka, zamknięcia i noża, podczas gdy inne rozwiązania na rynku zazwyczaj składają się z czterech części. Mniej elementów oznacza łatwiejszy recykling. Oprócz najnowocześniejszych funkcji tetheringu, 23 H-PAK jest wysoce ekonomicznym rozwiązaniem dla kartonów. Jego lekka konstrukcja zmniejsza narażenie na podatki związane z tworzywami sztucznymi i pomaga obniżyć bieżące koszty Twojej firmy.

UNITED CAPS zaprezentuje publicznie 23 H-PAK na targach interpack , zaplanowanych na 4-10 maja w Düsseldorfie. UNITED CAPS będzie znajdować się w hali 10, stoisko D67 na targach. Odwiedzający stoisko zobaczą ten nowy produkt w akcji i dowiedzą się, jak wpisuje się on w zaangażowanie UNITED CAPS we wprowadzanie na rynek bardziej zrównoważonych, innowacyjnych opakowań .

Na podstawie informacji firmy UNITED CAPS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności