HP i społeczność dscoop świętują cyfrową transformację branży poligraficznejPoprzedni artykuł 

W tym tygodniu HP bierze udział w konferencji dscoop Edge St. Louis 2023 wraz z 1100 liderami branży poligraficznej, którzy tworzą tę wyjątkową społeczność. Wydarzenie stanowi okazję do interakcji i komunikacji z dużą społecznością klientów HP oraz do stworzenia przewagi konkurencyjnej w branży druku cyfrowego.

„Dscoop polega na wykorzystaniu siły społeczności do tworzenia sieci, komunikacji i innowacji” — powiedział Haim Levit, starszy wiceprezes i dyrektor generalny HP Industrial Print. „dscoop to zaangażowanie HP w budowanie ekosystemu obejmującego naszych partnerów w zakresie rozwiązań i umożliwiającego im sprawne działanie w dzisiejszej gospodarce. To wydarzenie jest również okazją dla całej globalnej społeczności dscoop do spotkania personelu HP, wysłuchania się nawzajem i przedyskutowania bieżących i przyszłych wyzwań oraz umożliwienia opracowania wspólnej mapy drogowej do utrzymania pozycji lidera na rynku”.

Podczas dorocznej imprezy HP Indigo po raz pierwszy w Stanach Zjednoczonych zaprezentuje nowiutką maszynę cyfrową HP Indigo 200K, a także maszynę cyfrową HP Indigo 100K, która kontynuuje transformację rynku analogowego na cyfrowy. Na rynku opakowań giętkich Future Ready oznacza maszynę cyfrową HP Indigo 200K. Demonstracje pracy prasy na żywo obejmą kompleksowe rozwiązanie fabryczne Digital Pouch. 200K to najbardziej wydajna prasa do opakowań elastycznych, która umożliwia drukowanie torebek w ciągu kilku dni, a nie tygodni. Opiera się na jedynej sprawdzonej technologii zrównoważonych opakowań elastycznych na żądanie i zapewnia radykalny wzrost szybkości o 30% i produktywności o 45%.

„W ciągu ostatniego roku podwoiliśmy odsetek nowych klientów kupujących Indigo. Trend ten wspiera naszą wizję konwersji analogowej na cyfrową” — powiedział Noam Zilbershtain, wiceprezes i dyrektor generalny HP Indigo & Scitex podczas wydarzenia dscoop. „W tym tygodniu prawie 40% odwiedzających po raz pierwszy bierze udział w dscoop. Cieszę się, że ta społeczność rośnie razem, gdy kształtujemy przyszłość branży poligraficznej. Tylko ci, którzy się odważą, mogą latać” [i] dodał Zilbershtain. „Jako lider branżowy obecny na całym świecie, HP Indigo może zapewnić firmom pewien stopień odporności w trudnej atmosferze gospodarczej. Połączenie najnowocześniejszych maszyn i zaawansowanego oprogramowania z najlepszymi praktykami branżowymi pozwala nam pomóc światu druku stać się gotowym na przyszłość”.

Po rekordowym rocznym wolumenie maszyn arkuszowych B2, HP Indigo świętuje również w tym tygodniu instalację 1000 maszyn HP Indigo B2. Tysięczna maszyna B2 to cyfrowa maszyna HP Indigo 100K, a nowy właściciel, firma PSP Hederman Brothers z USA, stale się rozwija w ciągu 125 lat w branży poligraficznej.

Maszyna HP Indigo 100K B2 umożliwia prawdziwie cyfrowe drukowanie bez przerw z prędkością 6000 arkuszy na godzinę i zapewnia znaczny, rentowny wzrost. Do tej pory 100-tysięczna prasa ustanowiła już nowe standardy, a ponad 100 klientów zgłosiło wydajność 100 000 nakładów w ciągu 8-godzinnej zmiany. „Po roku od zainstalowania HP Indigo 100K wykazaliśmy 40% wzrost przychodów” — powiedział Brian Scott, prezes firmy Blooming Color z siedzibą w Chicago.

Również na dscoop, HP Indigo zaprezentuje nowy HP Indigo 100K HD, z płynną i ostrą jak brzytwa jakością obrazu, oraz dwie pierwsze strony beta, w Miller's Professional Imaging Lab w USA oraz w ORWO Net GmbH do przetwarzania obrazu i fotografii cyfrowej usługi w Niemczech.

Na początku tego tygodnia firma HP Indigo zapowiedziała pakiet oprogramowania PrintOS Software Suite, który dodaje mocy hali produkcyjnej i otacza ją narzędziami zwiększającymi produktywność, jakość, kreatywność i automatyzację. Pakiet PrintOS Suite podkreśla zróżnicowanie oferty HP Indigo oraz rozwój biznesowy promowany przez oprogramowanie i dane firmy. Innowacyjny system operacyjny zapoczątkowuje transformację cyfrową i umożliwia klientom kompleksową cyfryzację hali produkcyjnej. HP Indigo PrintOS Site Flow doprowadził do wzrostu liczby wydruków o 242% od 2019 roku; i Spot Master odnotowali 105% wzrost adopcji w 2022 roku.

Przedstawiamy dscoop Distributed Print Exchange (DDPE)

HP gratuluje firmie dscoop uruchomienia platformy Distributed Print Exchange Platform, która oferuje klientom HP i członkom dscoop wyjątkową przewagę konkurencyjną poprzez uproszczenie outsourcingu do zaufanego partnera, umożliwiając im poszerzenie oferty usług, rozszerzyć zasięg na nowe obszary geograficzne i skrócić czas dostawy, wydatki i emisję dwutlenku węgla poprzez lokalną produkcję. „Jesteśmy podekscytowani współpracą z dscoop w ramach ich inicjatywy DDPE i cieszymy się, że wybrali HP PrintOS Site Flow jako podstawę technologiczną” — powiedział Petar Obradovic, dyrektor ds. rozwiązań oprogramowania przemysłowego w HP Indigo.

Zrewolucjonizuj biznes i zrównoważony rozwój dzięki HP PageWide

HP PageWide zademonstruje innowacje w HP PageWide Advantage 2200 z wysoką jakością HDNA przy pełnej szybkości, 50% szybszej oraz nową wersję PrintBeat w PrintOS, która bezproblemowo zapewnia użytkownikom HP podobny wygląd i działanie, ułatwiając im współpracować z całym portfolio produktów HP.

„Rozwój klientów jest naszym najwyższym priorytetem i naszą prawdziwą północą” — mówi Annette Friskopp, dyrektor globalny i dyrektor generalny PageWide Industrial. „Dlatego posiadanie silnej i zaangażowanej grupy użytkowników ma kluczowe znaczenie dla naszej działalności. Cieszymy się, że możemy dzielić się Historie klientów PageWide w dscoop EDGE”.

„Nasza relacja z HP jest wyjątkowa” — powiedział Bill Apelian, prezes Bob Jones University Press. „Nie tylko rozumieją oni naszą działalność i wspierają nas, wspierając nas i rozwijając wraz z nami, ale dzięki nowej prasie internetowej PageWide, byliśmy w stanie zrewolucjonizować naszą działalność.Dzięki tylko dwóm działającym na całym świecie, prasa cyfrowa HP T485 Page Wide z atramentem HP Brilliant jest pierwszą tego rodzaju w Stanach Zjednoczonych i jest zbudowana na zamówienie dla BJU Press. system oprawy może wyprodukować 700-stronicowy podręcznik w 10 sekund i zwiększy szybkość produkcji o ponad 300%.

Wielkoformatowy HP debiutuje na dscoop z HP Latex R2000 Plus

Kolejny debiut na targach dscoop w tym roku — HP Large Format zaprezentuje drukarkę HP Latex R2000 Plus — rozwiązanie hybrydowe, które jest równie wytrzymałe zarówno na podłożach sztywnych, jak i elastycznych.

Na wielkoformatowym stoisku HP (stoisko 311) prezentowane będą również aplikacje z próbkami formowania termicznego, opakowania niskonakładowe i możliwości oznakowania na szerokiej gamie nośników, a także sekcja zrównoważonego rozwoju wyjaśniająca, w jaki sposób dostawcy usług poligraficznych mogą osiągnąć nowy poziom zrównoważonego rozwoju za pomocą najnowsza technologia wielkoformatowa.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności