Wszystko co niezbędne do DTF UV w ofercie API.PLPoprzedni artykuł 

API.PL oferuje pełną gamę produktów potrzebnych do druku DTF UV, w tym drukarki Gongzheng DTF UV, laminatory i folie do druku i transferu A+B.

Jak działa druk DTF UV?

Do druku potrzebne są elastyczne atramenty UV i zestaw folii A+B. Proces drukowania polega na wydrukowaniu grafiki w konfiguracji W-CMYK-V na folii do druku, a następnie naniesieniu folii transferowej na wydruk za pomocą laminatora. Następnie grafika jest przenoszona na przygotowane podłoże, usuwa się folię A, a nadruk pozostaje na podłożu. DTF UV nie wymaga stosowania prasy termotransferowej.

Możliwości i zalety DTF UV

DTF UV umożliwia przenoszenie grafik z folii transferowej na nietypowe powierzchnie, takie jak długopisy, szkło i drewno, przy wykorzystaniu drukarek UV i specjalnej folii. Zalety DTF UV to elastyczne atramenty, które umożliwiają dostosowanie procesu drukowania do różnych potrzeb, możliwość znakowania produktów o nieregularnych kształtach i brak potrzeby korzystania z matrycy do druku UV.

W ofercie API.PL znajduje się uniwersalna drukarka Gongzheng H0906I, która umożliwia drukowanie na różnych płaskich i cylindrycznych powierzchniach, a także folie dedykowane do druku i transferu UV DTF. Drukarka wykorzystuje wydajne głowice drukujące EPSON I3200, co zapewnia szybki i wysokiej jakości druk grafik.

Proponowany przez API.PL laminator rolowy Ecoroll Desktop 350 doskonale sprawdza się w laminowaniu standardowych materiałów arkuszowych oraz wydruków papieru wykonanych w technologii DTF UV. Płynna regulacja temperatury oraz szybkości laminacji daje możliwość dostosowania parametrów pracy do danego materiału.

Dowiedz się więcej: LINK

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności