In2flexo wprowadza na rynek MULTICLIK, rozwiązanie do automatycznego czyszczenia płyt drukarskich.Poprzedni artykuł 

In2flexo firma opracowująca kompleksowe rozwiązania dla branży fleksograficznej wprowadza na rynek MULTICLIK: automatyczną czyszczarkę płyt drukarskich skierowaną na rynek tektury falistej. Umożliwia czyszczenie wielu płyt drukarskich bez konieczności interwencji operatora, zapewniając optymalny rezultat przy zmniejszonym zużyciu detergentu i wody.

„Dzięki MULTICLIK, In2flexo kontynuuje swoje dziedzictwo innowacji w świecie fleksografii” – powiedział Niels Gerrits , dyrektor generalny In2flexo. „MULTICLIK został opracowany w odpowiedzi na zapotrzebowanie na zwiększoną automatyzację zarówno w celu skrócenia czasu cyklu, jak i zwiększenia rentowności operacji fleksograficznych , a także z uwzględnieniem celów środowiskowych, które napędzają rynek tektury falistej ”

Automatyczny załadunek i rozładunek

MULTICLIK oszczędza czas, ponieważ umożliwia załadunek, rozładunek i automatyczne czyszczenie do 30 płyt drukarskich bez interwencji operatora , co oznacza, że oszczędzasz średnio 2 minuty na płycie. Dzięki tym oszczędnościom oraz zmniejszonemu zużyciu detergentu i wody zwrot z inwestycji wynosi około dwóch lat.

Lepszy zrównoważony rozwój dzięki minimalnemu zużyciu wody i detergentu

MULTICLIK oferuje czyszczenie/suszenie przy minimalnym zużyciu wody i detergentu (recyrkulacja), co czyni go bardzo wydajnym i zrównoważonym rozwiązaniem. Parametry rozcieńczania i ponownego użycia detergentu można modyfikować w celu dostosowania ich do sytuacji każdego klienta, niezależnie od tego, czy chodzi o atramenty szybkoschnące, atramenty dwuskładnikowe itp.

Niższe koszty utrzymania

Innym ważnym czynnikiem jest to, że dzięki MULTICLIK ryzyko uszkodzenia formy drukarskiej jest zminimalizowane. Ponadto, utrzymując płyty drukarskie w stanie czystym i suchym, gdy są one w ciągłym użyciu, można uniknąć przestojów prasy z powodu złego stanu płyty.

Wyjątkowo czyste i suche talerze

Jakość czyszczenia wyróżnia się w przypadku MULTICLIK, ponieważ płyty drukarskie wychodzą całkowicie czyste i suche, gotowe do przechowywania i przygotowane do następnej partii płyt

Łatwość obsługi

MULTICLIK wyposażony jest w ekran dotykowy który umożliwia szybki, łatwy wybór form drukarskich do czyszczenia, a także prędkość i poziom zużycia detergentu i wody.

Gwarancja i finansowanie ułatwiają podjęcie decyzji o zakupie

MULTICLIK jest produkowany ze stali nierdzewnej, z wysokiej jakości komponentami elektrycznymi i objęty 24-miesięczną gwarancją. Dodatkowo istnieje możliwość sfinansowania sprzętu w okresie od 2 do 5 lat, wraz z zakupem detergentu, w umowie all inclusive (maszyna, pomoc techniczna, detergent itp.).

Na podstawie informacji firmy In2flexo

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności