Automatyczna nacinarka do materiałów samoprzylepnych HARTIPoprzedni artykuł 

Firma HARTI dostawca maszyn i urządzeń poligraficznych w ostatnim czasie wprowadziła do sprzedaży w pełni automatyczną nacinarkę do materiałów samoprzylepnych ( papier samoprzylepny, folia samoprzylepna PCV etc., folia aluminiowa, tkaniny i inne samoprzylepne. Oferowana nacinarka doskonale się sprawdza w nacinaniu arkuszy z prawej strony (np. zadrukowanej) jak również z lewej (nośnik silikonowy).

Nacinanie przebiega po liniach prostych na paski lub prostokątny. Linia cięcia jest gładka bez pogrubień. Urządzenie to posiada prostą budowę na którą składa się aluminiowy korpus, w którym umieszczony jest wałek pędny oraz umocowana jest belka nośna opraw z narzędziami co daje sztywną konstrukcję zapewniającą bardzo dokładną i powtarzalną obróbkę materiałów. Urządzenie jest bardzo kompaktowe o niewielkich wymiarach i wadze. Łatwe do przechowywania, przenosznia. Zasilane z sieci niskonapięciowej o niewielkiej mocy silnika elektrycznego (niska kompsumpcja energi elektrycznej).Zastosowane noże krążkowe są bardzo trwałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów i poddane bardzo dobrej obróbce.Noże te spełniają dwie funkcje: prowadzą arkusz i bardzo precyzyjnie nacinają obrabiany materiał. Bardzo łatwa regulacja noży do pracy. Jakość obróbki materiałow gwarantuje również wałek dolny do którego przystawiane są narzędzia (noże krążkowe, krążki perforujace, rolki bigujące) wykonany bardzo precyzyjnie z odpowiedniego materiału.

Dane techniczne: podawanie arkuszy automatyczne, szerokość robocza 510 mm, długość materiału bez ograniczeń, długość blatu roboczego 460 mm, prędkość regulowana pokrętłem, zasilanie 240V, moc 120W. Pobieranie arkusza ze stosu z dołu (dokładanie arkuszy bez zatrzymywania maszyny). Możliwości: nacinanie, perforacja, bigowanie. Gabaryty: 620x430x220 mm, waga 20 kg. .

Nadal firma prowadzi sprzedaż nacinarek z ręcznym podawaniem arkuszy z bardzo dobrym wynikiem tzn. od 30 lat nie było żadnych powtarzam żadnych reklamacji a wręcz przeciwnie duże uznanie za jakość wykonania i rzetelną obsługę. W przeszłości były na polskim rynku firmy konkurencyjne, które obecnie nie oferują tego rodzaju urządzeń, ale firma HARTI zajmuje się serwisem urządzeń wykonanych przez wspomiane firmy ku zadowoleniu klientów (w szczególności dotyczy to wymiany noży krążkowych). Oferowane nacinarki pracują w wielu krajach i posiadają bardzo dobrą opinię.

Ponadto firma HARTI wykona nacinarkę o szerszym wymiarze do 1000 mm oraz dostosuje nacinarkę do indywidualnych potrzeb. Mam nadzieję, że nowy model nacinarki wzbogaci ofertę rynkową ku zadowoleniu użytkowników. Zapraszam do zapoznania się na moim kanale na youtube.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności