HM Document Solutions kupuje dwie drukarki cyfrowe Xeikon SX30000Poprzedni artykuł 

Firma Xeikon America, Inc. ogłosiła, że dwie z jej flagowych cyfrowych maszyn drukarskich Xeikon SX30000 zostały zakupione przez firmę HM Document Solutions, dużego dostawcę kompleksowych usług poligraficznych, pocztowych i cyfrowych. Nowe maszyny zostaną wkrótce zainstalowane w zakładach HMDS w Pittsburghu w Pensylwanii. i Jacksonville, Floryda.

W zakładzie firmy HMDS w Jacksonville do obecnego Xeikon 9800 dołączy nowy Xeikon SX30000. Dodatkowo drugi Xeikon SX30000 zostanie zainstalowany w zakładzie HMDS w Pittsburghu. Z tego powodu firmie HMDS szczególnie podoba się zdolność Xeikon do szybkiego drukowania na syntetycznych mediach rolowych, takich jak Teslin®. „Używamy maszyn cyfrowych Xeikon z wyjątkowymi wynikami od ponad dekady” — powiedział Ihar Liashko, dyrektor ds. operacji strategicznych w HM Document Solutions. „Ponieważ nasza firma stale się rozwija, decyzja o modernizacji naszych obecnych maszyn Xeikon do ich najwyższej klasy modelu Xeikon SX30000 była łatwa”.

Szybki i wydajny Xeikon SX30000 może dostarczyć do 2545 pełnokolorowych arkuszy B2 zadrukowanych w formacie 4/4 na godzinę (co odpowiada 428 str./min A4) przy niższych kosztach konfiguracji niż w przypadku konwencjonalnych technologii. Oferując najszerszy wybór podłoży w tej kategorii, drukuje na papierach niepowlekanych, cyfrowych papierach powlekanych jedwabnych, błyszczących lub matowych oraz standardowych papierach offsetowych o gramaturze do 350 g/m2 i mediach syntetycznych. Xeikon SX30000 wykorzystuje nowy toner SIRIUS®, który jest produkowany w zakładzie zasilanym w 100% zieloną energią. Wydruk jest w pełni odbarwialny w istniejących strumieniach odpadów.

„Cieszymy się, że możemy przyczynić się do ciągłego sukcesu HM Document Solutions” — powiedziała Donna Covannon, dyrektor ds. marketingu w Xeikon America, Inc.

Na podstawie informacji firmy Xeikon

 Produkcja: WebFabrika 1999-2023 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności