BR Printers napędzają innowacje dzięki dwóm drukarkom HP PageWide Web T240 HDPoprzedni artykuł 

Dostawca zaawansowanych usług drukowania i marketingu, firma BR Printers rozszerza swój arsenał maszyn cyfrowych, instalując dwie maszyny HP PageWide Web Press T240 HD. Ta inwestycja pomoże klientom podnieść jakość ich zadań drukowania, zwiększyć produktywność, napędzać innowacje w różnych segmentach, w tym w branży wydawniczej i druku komercyjnym.

BR Printers z siedzibą w San Jose w Kalifornii, z obiektami w San Diego, CA, Denver, CO, Appleton, WI, Cincinnati, OH i Independence, KY obsługuje najbardziej rozpoznawalne marki w branży. Krajowy zasięg firmy w połączeniu z koncentracją na rozwiązaniach pozwala jej na wykorzystanie danych i technologii przy jednoczesnym zachowaniu uznania i szacunku dla tradycyjnego rzemiosła drukarskiego.

Od momentu powstania firma BR Printers ewoluowała od małej drukarki cyfrowej obsługującej branżę technologiczną do wszechstronnego dostawcy usług poligraficznych i marketingowych na dużą skalę. To, co napędza rozwój firmy i stale ewoluuje zestaw rozwiązań, to chęć wspierania klientów w stale zmieniającej się branży poligraficznej. Aby kontynuować swoją misję podnoszenia na duchu swoich klientów, firma BR Printers dodała w 2014 roku maszynę HP PageWide Web Press T230 HD do swojego zakładu w San Jose w Kalifornii, a od tego czasu dodała jeszcze trzy maszyny HP PageWide Web Press T240 HD, dwie dla swojego zakładu w Independence, Kentucky, a drugi dla swojego zakładu w San Jose w Kalifornii. Dzięki temu zestawowi łącznie czterech drukarek zwojowych HP firma może podwoić swoje moce produkcyjne, lepiej obsługiwać cały łańcuch dostaw i usprawnić proces produkcyjny.

Od czasu zainstalowania drukarki HP PageWide Web Press T230 HD firma BR Printers wydrukowała ponad 3 miliardy stron na drukarkach PageWide, co jest ogromnym kamieniem milowym i nie planuje na tym poprzestać — firma jest głęboko skoncentrowana na oferowaniu klientom wyjątkowej jakości obrazu w różnorodnych produkty, w tym książki, katalogi, czasopisma, komercyjne materiały marketingowe i druki transakcyjne.

Ponadto dzięki dwóm nowym drukarkom HP PageWide Web Press T240 HD firma BR Printers mogła nadać priorytet celom i inicjatywom w zakresie zrównoważonego rozwoju. Dla firmy istotna była energooszczędność i cechy drukarek, takie jak automatyczne wyłączanie i tryby oszczędzania energii, a także zastosowanie farb wodnych, które zmniejszają emisję lotnych związków organicznych podczas produkcji. Te maszyny są nie tylko zaprojektowane tak, aby spełniały wymagania światowych przepisów i wymagań, ale dzięki tym dodatkom firma może skupić się na zmniejszeniu swojego wpływu na środowisko.

Mówiąc o najnowszych dodatkach, Adam DeMaestri, dyrektor generalny i prezes BR Printers stwierdził: Nasze portfolio druku cyfrowego zostało znacznie wzmocnione dzięki dodaniu tych maszyn, co świadczy o naszym zaangażowaniu w inwestycje infrastrukturalne w najnowsze technologie. Nasza zróżnicowana baza klientów odniesie korzyści z tych inwestycji, ponieważ umożliwią BR dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań cyfrowych w celu zaspokojenia rosnących potrzeb naszych klientów”.

David Gall, wiceprezes i dyrektor ds. strategii w firmie BR Printers, powiedział: „Naszym celem było stworzenie ujednoliconego, połączonego rozwiązania, które uzupełnia zaplecze offsetowe, przyspiesza produkcję i zapewnia wysoką jakość wydruków”. Kontynuował: „Od czasu zakupu naszych nowych maszyn cyfrowych HP udało nam się przekroczyć te priorytety”.

Ponadto Greg Fredwest, kierownik zakładu w firmie BR Printers, zauważył: „Dzięki dodatkom do druku cyfrowego mieliśmy okazję być bardziej elastyczni, bardziej innowacyjni i bardziej odporni w tym szybko zmieniającym się, konkurencyjnym środowisku”.

BR Printers pokazuje, w jaki sposób inwestowanie w technologię druku cyfrowego zwiększa wydajność, usprawnia procesy i jest nieocenione dla dzisiejszych firm marketingowych i wydawniczych, a jednocześnie zapewnia, że zrównoważony rozwój pozostaje najwyższym priorytetem.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności