Rozwiązania „pod klucz” firmy Aptar™ to nowa zintegrowana usługa, od receptury po pakowaniePoprzedni artykuł 

Aptar Beauty ogłasza uruchomienie nowej zintegrowanej usługi: Rozwiązania pod klucz firmy Aptar™. Dzięki tej ofercie w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce światowy lider w dziedzinie systemów dozowania wspiera marki kosmetyczne od projektu produktu – w tym zaawansowanej receptury – po wprowadzenie go na rynek. Oferuje im także pierwszą, gotową kolekcję o nazwie New Dawn, która pozwala na jeszcze skuteczniejszy marketing.

Kompleksowe rozwiązania wspierane przez dedykowanych ekspertów

Dzięki rozwiązaniom pod klucz Aptar Beauty zakotwicza swoją działalność w obszarze wspólnego rozwoju. Firma wspiera marki w przekształcaniu ich pomysłów w konkretne produkty, które oferują realne korzyści ich klientom.

Wraz z wprowadzeniem rozwiązań „pod klucz” Aptar Beauty dodaje nowe opcje do swojej wiedzy w zakresie napełniania i dystrybucji:

  • zaawansowane receptury, wspierane przez najnowocześniejsze, własne laboratorium i sieć partnerów
  • wysokiej jakości opakowanie

Rezultatem jest kompletne rozwiązanie, które spełnia oczekiwania marek w zakresie innowacyjności, szybkości i wsparcia technicznego, na wszystkich etapach rozwoju produktu.

Nasi klienci prosili nas o rozszerzenie naszej propozycji wartości o wiedzę specjalistyczną w zakresie receptur. Dzięki rozwiązaniom pod klucz jesteśmy teraz w stanie zaoferować kompletne usługi kosmetyczne dla marek wszystkich typów i rozmiarów” – wyjaśnia Benoit Mirandel , dyrektor rozwiązań pod klucz.

Zespół profesjonalistów zlokalizowany pod Paryżem

Biura Turnkey Solutions znajdują się w pobliżu Paryża.

Rozwiązania „pod klucz” korzystają ze sprawności i szybkości rozruchu, wspieranych przez zasoby przemysłowe uznanej grupy.

Menedżer ds. marketingu Savéria Guelfucci tak opisuje nowy podział: „Jesteśmy dynamicznym kolektywem przełomowców i akceleratorów marek, specjalizującym się w każdym aspekcie rozwoju produktu – od formułowania i pakowania, po regulacje i realizację. Jako część rodziny Aptar posiadamy know-how, potencjał przemysłowy i infrastrukturę międzynarodowej firmy kosmetycznej, ale identyfikujemy się również z nieszablonowym myśleniem młodych niezależnych marek.

Usługa czerpie z doświadczenia i know-how Fusion Beauty Lab, wewnętrznego laboratorium zlokalizowanego w New Jersey w Stanach Zjednoczonych. Podzieli się swoją wiedzą i zasobami z zespołem w Paryżu, aby zaoferować rozwiązania, które odpowiadają jakościowym opakowaniom Aptar z zaawansowanymi recepturami, zapewniając lepszą obsługę klienta.

Jedna usługa dla wszystkich: od niezależnych marek po duże grupy

Świat pielęgnacji i kosmetyków zmienia się, napędzany przez nowe pokolenia twórców i coraz bardziej wymagających klientów. Kwestie podejścia naukowego, zrównoważonego rozwoju, identyfikowalności i bezpieczeństwa to prawdziwe wyzwania, którym można sprostać, wymagają zasobów przemysłowych, ekosystemów i wiedzy specjalistycznej. Taki jest cel Turnkey Solutions, który skierowany jest do start-upów kosmetycznych i marek niezależnych, a także marek własnych i dużych grup o już ugruntowanej pozycji na rynku.

Zrównoważony rozwój: kamień węgielny rozwiązań „pod klucz”.

Rozwiązania pod klucz integrują ciągły postęp Aptar w zakresie zrównoważonego rozwoju. Oferowane opakowania zostały zaprojektowane z myślą o zmniejszeniu wpływu na środowisko, faworyzując opcje przyjazne dla środowiska, takie jak materiały PCR (tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu pokonsumenckiego), pompy niezawierające metalu lub formaty wkładów. Procesy Aptar również uwzględniają gospodarkę o obiegu zamkniętym, obejmującą środki mające na celu redukcję emisji gazów cieplarnianych i ogólnego wpływu.

New Dawn: pierwsza kolekcja gotowych rozwiązań

Chociaż rozwiązania „pod klucz” oferują klientom usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, opracowano asortyment gotowych do użycia, aby jeszcze bardziej skrócić czas wprowadzenia produktów na rynek.

The Kolekcja New Dawn skupia produkty dostosowane do potrzeb najpopularniejszych segmentów, z nowymi teksturami i gestami zapewniającymi pełne doznania zmysłowe.

New Dawn produkowane są we Francji i spełniają standardy odpowiedzialnego piękna, są wolne od okrucieństwa, wegańskie i oparte głównie na naturalnych składnikach. Są one połączone z najwyższej jakości opakowaniami, które mają na celu poprawę jakości obsługi klienta.

Wyzwaniem dla marek, niezależnie od tego, czy są to młode start-upy, czy historyczne domy kosmetyczne, zawsze było sprostanie oczekiwaniom swoich klientów. Turnkey Solutions zapewnia szereg usług dostosowanych do zmieniających się wymagań pod względem szybkości reakcji, innowacyjności i eko-odpowiedzialności, a także wydajności i jakości.

Na podstawie informacji firmy AptarGroup

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności