CARDSTON podnosi jakość druku kart handlowych i gier za pomocą maszyny Scodix Ultra PressPoprzedni artykuł 

Scodix, wiodący dostawca rozwiązań w zakresie cyfrowego upiększania, ogłasza, że CARDSTON, lider na rynku kart kolekcjonerskich premium, zainwestował w najnowocześniejszą maszynę Scodix Ultra 6000 Digital Enhancement Press, obsługiwaną przez SHD. To strategiczne posunięcie stanowi przykład zaangażowania CARDSTON w zmianę krajobrazu przedmiotów kolekcjonerskich poprzez integrację sprawdzonej, najnowocześniejszej technologii – dołączając do stale rosnącej globalnej bazy klientów Scodix.

CARDSTON specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości kart sportowych, rozrywkowych i gier (CCG). Wprowadzenie Scodixa stanowi znaczący krok naprzód, umożliwiając firmie Cardston podniesienie estetyki wizualnej swoich przedmiotów kolekcjonerskich dzięki szczegółowej precyzji i żywotności.

Jeff Houston, właściciel firmy CARDSTON , wyraził entuzjazm, stwierdzając: „Naszą misją w CARDSTON zawsze było zniewalanie kolekcjonerów na całym świecie wyjątkowymi przedmiotami. Scodix Ultra 6000, obsługiwana przez SHD Digital Enhancement Press, to nie tylko drukarka; to narzędzie To pozwala nam przesuwać granice tego, co jest możliwe w świecie przedmiotów kolekcjonerskich.

„To kluczowy moment dla CARDSTON. Drukarka Scodix umożliwia nam wcielanie pomysłowych koncepcji w rzeczywistość, dostarczając naprawdę niezwykłe przedmioty kolekcjonerskie, które przemawiają do entuzjastów”.

Scodix Ultra 6000 SHD zwiększa możliwości CARDSTON , oferując precyzyjne i żywe ozdoby, które obiecują na nowo zdefiniować kunszt kart kolekcjonerskich. Ta inwestycja potwierdza zaangażowanie CARDSTON w dostarczanie sprawdzonej jakości i tworzenie wciągających wrażeń dla kolekcjonerów.

Mark Nixon, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży i marketingu, mówi: „ CARDSTON dołącza do naszej uznanej bazy klientów na całym świecie – dodając znaczną wartość do produktów drukowanych, jednocześnie czerpiąc korzyści z wydajnego i zrównoważonego procesu zdobienia Scodix”.

Na podstawie informacji firmy Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności