Kształtowanie przyszłości dzięki wydarzeniu druku online VIGC w Beneluksie (BOPE24)Poprzedni artykuł 

W tym roku VIGC prezentuje potężny program dotyczący e-commerce w sektorze graficznym podczas wydarzenia BOPE (Benelux Online Print Event). Szósta edycja odbędzie się 24 kwietnia w Vestar, zupełnie nowym, najnowocześniejszym miejscu wydarzeń i konferencji w sercu Antwerpii.

BOPE, która jest obecnie uznaną wartością w branży druku online w Beneluxie, tworzy platformę dla wszystkich osób zajmujących się drukiem online. Od lat jest to miejsce spotkań, w którym gromadzone są informacje na temat personalizacji, transformacji cyfrowej, handlu elektronicznego i druku internetowego dla firm produkcyjnych, dostawców i dostawców szkoleń.

VIGC chce inspirować i motywować, aby pomóc w określeniu przyszłości druku online. Sektor druku online odnotował ogromny wzrost w ciągu ostatnich 3 lat i nie jest jeszcze w pełni rozwinięty. Nadal istnieje wiele możliwości, z których nie mogą skorzystać wyłącznie główni gracze. MŚP również mogą na tym skorzystać, pod warunkiem, że w kreatywny i przedsiębiorczy sposób spojrzą na możliwości zastosowania druku online.

W tym roku BOPE, wraz z prelegentami z Belgii, Holandii, Francji i Niemiec, w dalszym ciągu koncentruje się na dzieleniu się spostrzeżeniami krajowymi i międzynarodowymi. Omówienie programu można znaleźć poniżej:

 • Bernd Zipper (DE), dyrektor generalny Zipcon
  Dołącz do pulsu druku online – kształtuj swoją przyszłość w druku
 • Antoine Roux (FR), dyrektor generalny PrintOclock
  Druk online we Francji
 • Pieter De Buysser (BE), założyciel NXTGN
  Generatywna sztuczna inteligencja w sektorze graficznym: od zagrożenia do szansy
 • Carl Van Rooy (BE), starszy konsultant ds. innowacji VIGC
  Portale internetowe kluczem do innowacji w zakresie etykiet i opakowań
 • Mark Van Heusden (Holandia), dyrektor generalny i założyciel VIGC
  Jak zostać liderem na rynku niszowym?

Organizujemy także szereg dyskusji panelowych , w których gromadzimy pionierów z krajów Beneluksu, prowadzonych przez naszego moderatora Petera Luita . Podczas dyskusji panelowej na temat przedsiębiorczości pozwoliliśmy zabrać głos Tino Cucca (kierownikowi krajowemu Pintdeal.be), Marco Aarninkowi (CEO Print.com) i Wouterowi Haanowi (CEO Simian), którzy dzielili się swoimi mądrymi wyborami w modelach biznesowych. Drugi panel dyskusyjny z Leonem Van Nunenem (CEO ControlMedia) i Frankym De Meyerem (CEO i założycielem Publi-FDM) zagłębi się w technologię : automatyzacja i skupienie organizacyjne w druku online.

Jos Steutelings, dyrektor zarządzający VIGC, już jest entuzjastycznie nastawiony: „Po pięciu udanych edycjach ponownie nie możemy się doczekać tego wspaniałego dnia pełnego wiedzy i networkingu. W tym roku BOPE odbędzie się w Vestar , wyjątkowej lokalizacji w centrum Antwerpii. Będziemy cieszyć się międzynarodowymi pionierami, którzy dostarczą uczestnikom nowych spostrzeżeń, aby rok 2024 był kolejnym udanym rokiem w branży poligraficznej”.

Pełny program oraz sposób zamawiania biletów można znaleźć na stronie: Benelux Online Print Event – #BOPE24 - VIGC

Na podstawie informacji organizatora

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności