Poznaj tajniki sublimacji na pierwszych warsztatach z kolejnego cyklu Akademii Technologii ZdobieniaPoprzedni artykuł 

Rusza kolejna edycja Akademii Technologii Zdobienia, organizowana przez API.PL, która potrwa od kwietnia do czerwca tego roku. Wdrażamy je w nowej, ulepszonej formule 2.0 – teraz każda z technologii zostanie omówiona na 4 osobnych spotkaniach, by każdy omawiany temat został odpowiednio pogłębiony. To odpowiedź na potrzeby bardziej zaawansowanych uczestników warsztatów.

Pierwsze warsztaty będą poświęcone sublimacji i odbędą się 10 kwietnia w Rąbieniu. Wydarzenie przeznaczone jest dla firm, które chcą rozpocząć produkcję nadruków sublimacyjnych, ale także dla tych, które mają już doświadczenie w pracy z tą technologią, ale chcą pogłębić swoją wiedzę. Nie zabraknie także odpowiedzi na pytania, które pomogą rozwiązać najczęstsze problemy i zapobiec ich powstawaniu.

Serdecznie zapraszamy na szkolenie do naszego showroomu API.PL w Rąbieniu na ulicy Okrężnej 37, 95-070 Aleksandrów Łódzki. Wydarzenie odbędzie się 10 kwietnia o godzinie 10:00.

Pierwsze warsztaty Akademii Technologii Zdobienia 2.0 – to, o czym trzeba wiedzieć w sublimacji

Szkolenie zostało podzielone na dwie części: wstępną teoretyczną i rozbudowane warsztaty praktyczne. W części teoretycznej uczestnicy dowiedzą się, czym jest sublimacja i jak przebiega jej proces, a także poznają najczęstsze zastosowania sublimacji w produkcjach tekstylnych i reklamowych. Podczas części praktycznej pokażemy, jak wykorzystywać sztuczną inteligencję, by ułatwić sobie przygotowanie plików do druku, a następnie użyjemy powstały projekt, by zaprezentować pełen proces produkcji na różnych podłożach. Na koniec podzielimy się naszą wiedzą w zakresie rozwiązywania najczęstszych problemów.

Zapraszamy do zapisów na wydarzenie. Więcej informacji znajdziesz tutaj

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności