Alexander’s Print Advantage podwaja siły dzięki czwartej maszynie cyfrowej HP Indigo 100KPoprzedni artykuł 

Alexander’s Print Advantage, globalne przedsiębiorstwo zajmujące się drukiem i realizacją zamówień, ma przyjemność ogłosić niedawne przejęcie czwartej maszyny cyfrowej HP Indigo 100K. Firma w dalszym ciągu pilnie koncentruje się na wzmacnianiu pozycji swoich klientów i tworzeniu produktów najwyższej jakości, a ta instalacja jest tego dowodem.

Założona w 1979 roku firma Alexander’s jest prywatną, rodzinną i zarządzaną firmą z siedzibą w Lindon w stanie Utah, która obsługuje klientów w 16 różnych krajach i wysyła przesyłki do 34 krajów na całym świecie. Firma specjalizuje się w niestandardowych produktach poligraficznych i wykorzystuje rozwiązania oparte na technologii, w tym wewnętrzne oprogramowanie do zarządzania projektami. Od ponad 40 lat Alexander’s tworzy zautomatyzowane, spersonalizowane rozwiązania związane z drukiem dla produktów swoich klientów. Prezes Alexander’s, Charlie Alexander, podkreślił:

„Naszym priorytetem jest wydajność w każdym strumieniu pracy. Dziś jest to jeszcze bardziej prawdziwe, gdy stale rozwijamy się i zwiększamy liczbę wytwarzanych przez nas produktów. Dodając kolejną maszynę cyfrową HP Indigo — w szczególności maszynę cyfrową HP Indigo 100K — do naszego zestawu narzędzi, byliśmy w stanie zwiększyć wydajność i nie tylko dotrzymać kroku naszym zmieniającym się potrzebom biznesowym, ale także być na ich czele”.

Współpracując z klientami z wielu branż, Alexander's pasjonuje się działaniem zapewniającym elastyczność, szybkość i płynny model integracji. Automatyzacja jest również kluczowym elementem układanki, ponieważ jest nadal wdrażana w szerszym sektorze druku i opakowań. W rzeczywistości firma wykorzystała moc automatyzacji przy wsparciu HP PrintOS do cyfrowej transformacji swojej działalności. Kompilowanie danych, spostrzeżeń i analiz w czasie rzeczywistym na temat wielu zadań drukowania i projektów okazało się dla firmy bezcenne – gwarantuje, że kierownictwo może podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące działalności i identyfikować wszelkie rozbieżności. Jak podkreślił Charlie,

„Wysyłamy od 10 000 do 30 000 pojedynczych zamówień dziennie, więc posiadanie dodatkowej mocy maszyny cyfrowej HP Indigo 100K oraz systemu HP PrintOS pozwoliło nam podnieść poprzeczkę dla naszych klientów w jeszcze krótszym czasie. Ludzie nadal chcą fizycznych książek i kartek z pozdrowieniami, a to nie zniknie w najbliższym czasie. W rzeczywistości przewidujemy, że zapotrzebowanie na tę branżę będzie nadal duże, dlatego musimy wykorzystywać odpowiednie rodzaje rozwiązań technologicznych, aby dotrzymać kroku i zapewnić naszym klientom rozwój”.

Oferta maszyn cyfrowych HP Indigo wyznacza standardy w zakresie wysokonakładowej produkcji drukarskiej, najlepszej w swojej klasie produktywności i doskonałej jakości druku dla każdego zadania dzięki sile automatyzacji. Dzięki osadzeniu sztucznej inteligencji i zautomatyzowanych technologii w każdej maszynie cyfrowej klienci mają możliwość utrzymania wysokich standardów jakości druku. Dodatkowo pozwala wyeliminować procesy historyczne, pracochłonne i czasochłonne. Automatyzacja ma kluczowe znaczenie dla usprawnienia operacji biznesowych. Dostawcy sztucznej inteligencji i usług druku będą nieocenieni, gdy firmy będą chciały poszerzyć ekosystemy druku.

Ta inwestycja pokazuje, z jaką pasją Alexander’s wspiera swoich klientów niezależnie od kształtu i rozmiaru, aby odnieśli sukces – zwłaszcza, że przestrzeń do drukowania stale rośnie i zmienia się tak szybko. Usprawniając przepływ pracy i wykorzystując pionierskie technologie druku, firma w dalszym ciągu pozostaje innowatorem w dziedzinie druku.

„Od konkurencyjnych krótkich serii do długoterminowych zysków strategicznych, maszyna cyfrowa HP Indigo 100K pozwala firmie Alexanders zmaksymalizować produkcję dzięki nieprzerwanemu, zautomatyzowanemu drukowaniu. Można go również bezproblemowo wpasować w halę produkcyjną, zapewniając płynny proces integracji” – podsumował Chris Carson, dyrektor ds. sprzedaży przemysłowej AMS HP.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności