Greg Cholmondeley z Keypoint Intelligence będzie przemawiał na konferencji edukacyjnej IPMA 2024Poprzedni artykuł 

Keypoint Intelligence z dumą ogłasza, że Greg Cholmondeley, główny analityk ds. usług przepływu pracy w produkcji, poprowadzi sesję ekspercką na nadchodzącej konferencji edukacyjnej IPMA 2024. Konferencja odbędzie się w dniach 2–6 czerwca 2024 r. w Kansas City w stanie Missouri. Sesja Grega zatytułowana „AI w druku rok później – teraz z Cobotami!” zaplanowana jest na wtorek, 4 czerwca.

W ubiegłym roku byliśmy świadkami rosnącego wykorzystania sztucznej inteligencji w różnych branżach, w tym w poligrafii, dzięki narzędziom takim jak ChatGPT i Claude. Obecnie, gdy branża dostosowuje się do sztucznej inteligencji, punkt ciężkości zmienił się z tego, czym jest sztuczna inteligencja, na zrozumienie głębokiego wpływu sztucznej inteligencji na technologię przepływu pracy. Ekscytację zwiększa coraz częstsze wprowadzanie robotów współpracujących, czyli „cobotów”. Coboty wkrótce na nowo zdefiniują współpracę między maszynami a ludźmi i zmienią przepływ pracy w branży poligraficznej, co będzie stanowić zarówno szansę, jak i wyzwanie.

Podczas tej sesji uczestnicy zyskają wgląd w przyszłość technologii druku i sposoby wykorzystania tych osiągnięć w swoich operacjach. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu w branży jako inżynier, strateg i ekspert w zakresie przepływu pracy Greg będzie dostarczał cennych wskazówek, zapewniając zarówno wiedzę, jak i kontekst strategiczny niezbędny do opracowania wydajnych przepływów pracy w druku w zmieniającym się krajobrazie technologicznym.

„W miarę jak sztuczna inteligencja i coboty stają się integralną częścią branży poligraficznej, firmy muszą zrozumieć i wykorzystać te technologie, aby utrzymać przewagę konkurencyjną” – skomentował Cholmondeley. „W tej sesji omówione zostaną praktyczne zastosowania sztucznej inteligencji w branży poligraficznej oraz możliwości współpracy sztucznej inteligencji i cobotów w celu stworzenia bardziej wydajnych przestrzeni roboczych”.

Chcesz zobaczyć, co będzie dalej? Zarejestruj się tutaj na konferencję edukacyjną IPMA, aby dowiedzieć się więcej o przyszłości sztucznej inteligencji i cobotów w branży poligraficznej oraz wysłuchać wypowiedzi jednego z wiodących ekspertów w tej dziedzinie.

Na podstawie informacji firmy Keypoint Intelligence

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności