IAE będzie korzystać z Label Cloud firmy NiceLabel w celu uproszczenia tworzenia etykiet i przetwarzania zamówieńPoprzedni artykuł 

IAE, wiodący europejski producent sprzętu do obsługi inwentarza żywego i stajni jeździeckich oraz stalowych ogrodzeń i schronień, wdrożył Label Cloud firmy NiceLabel, największego światowego producenta oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami.

IAE korzysta z opartego na chmurze systemu zarządzania etykietami firmy NiceLabel (Label Cloud), aby uprościć i usprawnić tworzenie etykiet i dokumentacji zamówień, dzięki czemu oszczędza czas i zasoby. Firma IAE zdecydowała się zmodernizować swój proces zarządzania etykietami, aby ułatwić aktualizację dokumentacji i umożliwić jednoczesne tworzenie etykiet i dokumentów.

Jeremy Annable, menedżer ds. systemów biznesowych w firmie IAE, mówi: „Szukaliśmy rozwiązania, które mogłoby uprościć proces produkcyjny poprzez umożliwienie użytkownikom drukowania dokumentów pracy w toku (PWT) i powiązanych etykiet przed rozpoczęciem nowego zlecenia. Kluczowe dla nas było to, żeby rozwiązanie pomagało użytkownikowi zidentyfikować i wybrać wszystkie materiały, złożyć produkt i nanieść odpowiednie etykiety”.

Jednym z najistotniejszych warunków, które postawiła firma IAE, była możliwość korzystania z systemu zarządzania etykietami w chmurze. „Przenieśliśmy sporo naszych systemów do chmury. Możliwość etykietowania w chmurze uelastyczniła nas pod względem korzystania z rozwiązań integracji i API” — mówi Daniel Mycock, kierownik IT w firmie IAE. „W przypadku integracji z wieloma źródłami to lepsze wyjście. Obsługa konserwacji i aktualizowania oprogramowania znacznie ułatwia zarządzanie i jest mniej kosztowna”.

Wyboru pomógł dokonać IAE partner NiceLabel — Cloud Printing Solutions — który przedstawił firmie zespół NiceLabel oraz ich rozwiązanie Label Cloud. Grupa Professional Services Group (PSG) firmy NiceLabel wspomogła integrację projektu. Jej zespół skorzystał z systemu NiceLabel Integration, aby skonfigurować integrację z systemem ERP firmy IAE oraz AutoCAD-em. Następnie za pomocą kreatora aplikacji NiceLabel sprawnie przygotował formularze drukowania.

Dzięki NiceLabel firma IAE mogła przejść z opracowanego samodzielnie systemu z ręcznymi obejściami do w pełni zintegrowanego rozwiązania do etykietowania. „Wdrożenie NiceLabel rozwiązało wiele problemów informatycznych. Nie mamy teraz takich kłopotów z bezpieczeństwem, jakie miewaliśmy z poprzednim systemem” — komentuje Annable. „Do tej pory byliśmy w ślepej uliczce. Teraz możemy projektować etykiety, decydować o sposobie, w jaki to robimy, i wybierać, na której drukarce mają zostać wydrukowane”. IAE może również znacznie szybciej wprowadzać zmiany w etykietach, ponieważ są one projektowane wewnątrz firmy.

NiceLabel udostępnia również firmie IAE platformę umożliwiającą planowanie. Annable wyjaśnia: „Mamy teraz obszar, w którym możemy się rozwijać. Wdrożyliśmy przyszłościowe systemy, które wyposażone są w niezbędne mechanizmy kontrolne i współpracują ze sobą”.

Ken Moir, wiceprezes ds. marketingu w NiceLabel, mówi: „Cieszymy się ze zwiększenia elastyczności i wydajności operacyjnej, które firma IAE osiągnęła dzięki naszemu rozwiązaniu do etykietowania w chmurze. Jesteśmy przekonani, że w miarę skalowania jej działalności możliwość korzystania z platformy technologicznej NiceLabel okaże się dla niej jeszcze korzystniejsza niż obecnie”.

Na podstawie informacji firmy NiceLabel

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności