Sun Chemical wzbogaca swój internetowy przewodnik w rozwiązywaniu problemów technicznych o dwa kolejne procesy poligraficznePoprzedni artykuł 

Fot.: Sun Chemical
Fot.: Sun Chemical

Sun Chemical poinformował o wzbogaceniu swojego internetowego przewodnika rozwiązywania problemów technicznych (dostępnego na stronie http://inktsa.sunchemical.com/) o dwa kolejne procesy poligraficzne – druk coldsetowy oraz zadrukowywanie powierzchni metalowych. Narzędzie to uwzględnia szereg proponowanych przez firmę rozwiązań w zakresie wyzwań i trudności, na jakie napotkać mogą drukarze w drukarniach o różnym profilu produkcji.

Internetowy przewodnik Sun Chemical został zaprojektowany, by wspierać klientów firmy w rozwiązywaniu i eliminowaniu powszechnie spotykanych problemów technicznych, jakie mogą pojawić się podczas drukowania. Dotychczas narzędzie to uwzględniało rozwiązania i porady dotyczące następujących technik drukowania: fleksografia, offset arkuszowy, produkcja opakowań papierowych, rotograwiura, druk heatsetowy oraz druk farbami utrwalanymi energią.

Po wybraniu danej techniki drukowana, na stronie internetowej (dopasowanej do różnych platform mobilnych) użytkownik ma do dyspozycji zdjęcia oraz różne frazy opisujące potencjalny problem jak nieodpowiednie przyrosty punktu, powstawanie „duchów’, smużenie, dublowanie i inne. Mają one pomóc operatorom przebywającym w hali maszyn w identyfikacji problemu, z jakim mają do czynienia. Mogą skorzystać z rozwiązania proponowanego przez Sun Chemical używając w tym celu smartfona bądź też drukując odpowiednie strony poradnika.

Internetowy poradnik rozwiązywania problemów przygotowany został przez Sun Chemical w wersjach językowych: angielskiej, włoskiej, hiszpańskiej i tureckiej. Jest on łatwo dostępny w sekcji „Farby i hala maszyn” (https://www.sunchemical.com/ink-and-pressroom-products/) na stronie korporacyjnej Sun Chemical. Udoskonalona nawigacja poradnika uwzględnia m.in. wygodne w użytkowaniu i dostosowane do różnych urządzeń mobilnych rozwijane menu, pozwalające na łatwy dostęp do wszystkich zagadnień i problematyki poszczególnych procesów drukowania. Oferuje jednocześnie klarowny, barwny wygląd, odzwierciedlający wygląd niedawno aktualizowanej strony korporacyjnej Sun Chemical.

„Nasi klienci przykładają dużą wagę do tego, by produkcja realizowana w ich drukarniach odbywała się bez zakłóceń i starają się w jak największym stopniu ograniczać czasy przestojów maszyn. Nasz internetowy poradnik, przyjazny także dla platform mobilnych, ma pomóc im w rozwiązywaniu wielu codziennych problemów, z jakimi napotykają się podczas różnych procesów poligraficznych – mówi Heather Buchholz, menadżer ds. marketingu globalnego w dziale farb oraz komunikacji globalnej Sun Chemical – Jesteśmy niezwykle podekscytowani faktem, że możemy zaoferować naszym klientom użyteczne narzędzie, które pomaga im rozwiązywać problemy techniczne dla większości technik drukowania, który aktualnie został wzbogacony o dwie kolejne: zadruk powierzchni metalowych oraz druk coldsetowy”.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności