Hanway w ofercie DigiprintPoprzedni artykuł 

W pierwszej połowie tego roku firma Digiprint, dystrybutor cyfrowych rozwiązań poligraficznych na polskim rynku, poszerzył obszar działalności o sprzedaż maszyn firmy Hanway.

Hanway to maszyny do bezpośredniego cyfrowego zadruku tektury falistej, które umożliwiają druk od grubości arkusza 0.4 mm oraz 1.5mm do 15 mm w największym formacie arkusza 2500x4000mm. Dzięki głowicom firmy Kyocera maszyny zapewniają bardzo dobrą jakość druku zarówno na podłożach powlekanych jak i niepowlekanych. W ofercie Digiprint znajdują się trzy modele producenta – HighJet 2500D, Revo 2500W oraz Revo 2500W Pro. Wszystkie maszyny zapewniają druk farbami wodnymi, co umożliwia produkcję na rynek spożywczy czy też późniejszy recykling materiałów. Każdy model może być rozbudowany o urządzenia peryferyjne takie jak zespół lakierujący, suszarka, sloter czy staker.

Jedną z maszyn jaką można znaleźć w ofercie producenta jest model HighJet, maszyna skierowana do tych producentów opakowań z tektury falistej, u których przeważają zlecenia niskonakładowe. Z kolei model Revo jest bardziej rozbudowanym systemem i idealnie odnajdzie się w środowisku mieszanym jako uzupełnienie zleceń opartych o maszyny analogowe.

W Centrum Demonstracyjnym Digiprint w Warszawie został zainstalowany model HighJet – klienci już teraz mogą umawiać się na demo, także w trakcie wakacji.

Więcej informacji o produktach: www.digiprint.pl/hanway

Na podstawie informacji firmy Digiprint Sp. z o.o.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności