Kornit Digital otwiera nowe wirtualne targi na Printing Expo Online 2022Poprzedni artykuł 

Kornit Digital Ltd. (NASDAQ: KRNT) („Kornit”), światowy lider w dziedzinie zrównoważonych, cyfrowych technologii produkcji mody i tekstyliów na żądanie, ogłosił dziś otwarcie drzwi do nowego interaktywnego stoiska na jednym z największych na świecie wirtualnych targów poligraficznych – Printing Expo Online 2022. Wystawa oferuje wszystkie korzyści fizycznych targów, ale z wygodnym dostępem online w dowolnym momencie. Wirtualna wystawa Kornit jest już otwarta, a uczestnicy są zachęcani do odwiedzenia w dowolnym momencie, aby wziąć udział w niestandardowym doświadczeniu Kornit.

Printing Expo Online to jedne z najpopularniejszych targów internetowych dla branży poligraficznej. Dostosowane do wymagań rozwijających się firm, targi są otwarte 24-7-365 dni w roku – i od listopada 2020 roku gościły ponad 60 000 gości z całego świata. uczestnictwo w dogodnym dla nich czasie.

Wielopiętrowy salon wystawowy umożliwia samodzielne poruszanie się po zmieniających się jednoetapowych, cyfrowych rozwiązaniach firmy Kornit do bezpośredniego nanoszenia na odzież (DTG) i bezpośrednio na tkaninę (DTF) – odblokowując nowe możliwości dla zrównoważonej cyfrowej mody na żądanie i produkcja tekstyliów. Prezentowane rozwiązania obejmują Kornit Atlas MAX, niedawno wprowadzony Kornit Atlas MAX Poly, Kornit Presto MAX i ofertę KornitX Workflow.

„Rynek coraz częściej domaga się nowych możliwości uczestniczenia w doświadczeniach w czasie rzeczywistym, praktycznie kiedy i gdzie tego chcą. Nasza obecność na Printing Expo Online jest bezpośrednią odpowiedzią na prośby klientów – oferując interaktywne wydarzenie szkoleniowe na żądanie” – powiedział. Omer Kulka, dyrektor ds. marketingu w Kornit Digital. „Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sile zrównoważonej produkcji mody i tekstyliów na żądanie w celu dostosowania do oczekiwań klientów w nowej erze handlu, handlu detalicznego i produkcji – Printing Expo Online jest idealnym uzupełnieniem tradycyjnych targów”.

„Odkąd po raz pierwszy uruchomiliśmy Printing Expo Online, naszą wizją było stworzenie atrakcyjnego, opartego na współpracy i innowacyjnego środowiska. Naszym celem jest zapewnienie cyfrowej platformy marketingowej, jak żadna inna, porównywalnej z wydarzeniem fizycznym, ale dostosowanej do wymagań każdego odwiedzającego. Targi cały czas się zmieniają, a wystawcy mogą ewoluować swoje cyfrowe środowiska do takich, jakie chcą. Dlatego naszym hasłem jest: „Nie pozwól, by rzeczywistość Cię powstrzymywała!” – powiedział Wayne Beckett, Printing Expo Online Event Director. „Jako jedna z sił napędowych rynku i dominujących graczy w zrównoważonej produkcji mody i tekstyliów na żądanie, Kornit jest idealnym wystawcą na tej wirtualnej scenie”.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tej wyjątkowej wirtualnej prezentacji, odwiedzając Kornit na Printing Expo Online w Strefie Drugiej.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności