ABB publikuje nową edycję ABB Review, skupioną na lepszych decyzjachPoprzedni artykuł 

ABB opublikowała dzisiaj wydanie 3/2022 ABB Review, technicznego czasopisma firmy. Tematem wiodącym w tym kwartale są „lepsze decyzje”, badające korzyści decyzyjne płynące z rozwiązań cyfrowych w całym przedsiębiorstwie, od sali konferencyjnej po halę produkcyjną. Ponieważ decydenci muszą szybko i dokładnie zrozumieć oraz przeanalizować dane, ABB oferuje szeroką gamę rozwiązań technicznych, które ich wspierają.

Takim rozwiązaniem jest RobotStudio firmy ABB, najczęściej używane na świecie narzędzie do symulacji i programowania offline dla robotyki. Aplikacja RobotStudio AR Viewer to aplikacja rzeczywistości rozszerzonej (AR) na urządzenia mobilne, która wizualizuje w rzeczywistym środowisku roboty przemysłowe skonfigurowane wcześniej w RobotStudio. Funkcje AR umożliwiają precyzyjne pozycjonowanie robota na hali produkcyjnej, co przyczynia się do lepszego zrozumienia, w jaki sposób będzie on pasował do przestrzeni, pomagając przyspieszyć planowanie procesów produkcyjnych.

Portfolio rozwiązań cyfrowych ABB Ability, zbiór ponad 170 ofert IoT obsługujących klientów komercyjnych i przemysłowych w szerokim zakresie ustawień, jest również przywoływane w nowej edycji. Łącząc innowacyjność oprogramowania z łącznością, ABB Ability pomaga klientom firmy w podejmowaniu niezliczonych decyzji podejmowanych w całym przedsiębiorstwie w celu zwiększenia produktywności, zwiększenia elastyczności i obniżenia emisji. Nowe rozwiązanie chmurowe ABB Ability™ Energy and Asset Manager jest jednym z takich przykładów opisanych w nowym przeglądzie ABB. Jest dostępny z dowolnego miejsca i dowolnego podłączonego urządzenia oraz optymalizuje zużycie energii między innymi w centrach danych.

„Tradycyjnie operatorzy podejmowali decyzje kierując się instynktem, zrodzonym z długiego doświadczenia i formalnego szkolenia”, pisze dyrektor generalny ABB Björn Rosengren na pierwszych stronach numeru. „Dzisiaj techniki eksploracji danych i sztuczna inteligencja pomagają operatorom podejmować lepsze decyzje, udostępniając bogactwo informacji, które wcześniej były niedostępne”.

ABB Review ukazuje się nieprzerwanie od 1914 roku, co czyni go jednym z najdłużej wydawanych czasopism korporacyjnych. Odwieczne źródło technicznej inspiracji i edukacji, ABB Review prezentuje niektóre z najbardziej przełomowych innowacji firmy w dziedzinach naukowych i technologicznych w wielu kontekstach handlowych i przemysłowych, przedstawiając unikalny punkt widzenia naukowców, inżynierów i techników ABB na temat kluczowe trendy i tematy technologiczne.

Na podstawie informacji firmy ABB

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności