Durst Group przedstawia zapowiedź swoich najnowszych osiągnięć oraz inspirującą mowę Pierluigiego CollinyPoprzedni artykuł 

Grupa Durst, wiodący producent zaawansowanych technologii druku cyfrowego i produkcji, była gospodarzem ekskluzywnego wydarzenia Durst Beyond, aby zaprezentować swoje najnowsze innowacje technologiczne i zainspirować branżę poligraficzną. Wydarzenie odbyło się w globalnej siedzibie firmy Durst w Brixen we Włoszech i wzięli w nim udział liderzy branży, klienci i partnerzy z całego świata.

Oprócz pokazów produktów, Durst Beyond obejmowało również prezentacje ekspertów branżowych na takie tematy, jak zrównoważony rozwój w druku i przyszłość druku cyfrowego. Uczestnicy mieli możliwość nawiązania kontaktów i wymiany pomysłów z innymi profesjonalistami z branży, dzięki czemu wydarzenie stało się cenną okazją do nauki i współpracy.

Punktem kulminacyjnym wydarzenia było odsłonięcie rewolucyjnej technologii Durst Hawk Eye firmy Durst. Ta innowacyjna technologia wykorzystuje systemy wizyjne z kamerami w celu zautomatyzowania jakości druku, co skutkuje znacznym ograniczeniem odpadów i ogólną poprawą jakości druku. Technologia Durst Hawk Eye spotkała się z podekscytowaniem i entuzjazmem uczestników, którzy dostrzegli jej potencjał do zrewolucjonizowania branży druku cyfrowego.

„Durst Hawk Eye zmienia zasady gry w branży druku cyfrowego” — powiedział Martin Leitner, menedżer produktu w Durst Group. „Ta technologia znacznie zwiększy produktywność i wydajność, ale co ważniejsze, zmniejszy ilość odpadów i ślad węglowy naszych klientów. Cieszymy się, że możemy wprowadzić to innowacyjne rozwiązanie na rynek i dostarczać ekskluzywnych informacji w nadchodzących miesiącach”.

Kolejnym kluczowym momentem wydarzenia było przemówienie inauguracyjne Pierluigiego Colliny, jednego z najbardziej szanowanych i uznanych sędziów piłkarskich wszechczasów. Collina podzielił się spostrzeżeniami na temat swoich doświadczeń jako sędziego i podkreślił znaczenie pracy zespołowej, komunikacji i poświęcenia dla osiągnięcia sukcesu. Jego inspirujące słowa odbiły się echem wśród słuchaczy i podkreśliły znaczenie tych wartości również w branży poligraficznej.

„Durst Beyond okazał się wielkim sukcesem i jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy w nim uczestniczyli” — powiedział Thomas Macina, Global Sales Manager w Durst. „Jesteśmy zaangażowani w przesuwanie granic tego, co jest możliwe w druku cyfrowym, a wydarzenia takie jak to pozwalają nam dzielić się naszymi najnowszymi innowacjami i łączyć się z naszymi klientami i partnerami. Nie możemy się doczekać dalszego wspólnego rozwoju branży”.

Ogólnie rzecz biorąc, Durst Beyond było ekscytującym i pouczającym wydarzeniem, prezentującym najnowsze osiągnięcia w technologii druku cyfrowego oraz zaangażowanie branży w innowacyjność i zrównoważony rozwój.

Na podstawie informacji Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności