Durst gospodarzem udanej imprezy otwartej w Gwangju w Korei PołudniowejPoprzedni artykuł 

Zespół Durst & Serom wraz z wybranymi uczestnikami
Zespół Durst & Serom wraz z wybranymi uczestnikami

Durst Group, we współpracy z firmą Serom, zaufanym klientem i partnerem Durst Group, z powodzeniem zorganizowała imprezę Open House, w której zwrócono uwagę na najnowocześniejsze Centrum Obsługi Klienta w Gwangju w Korei Południowej. Wydarzenie zaprezentowało najnowsze technologie i portfolio produktów platformy Tau RSC, a także dało uczestnikom wyjątkową okazję do obejrzenia maszyn w akcji w środowisku drukarskim.

W programie Dnia Otwartego znalazły się pouczające prezentacje firm Durst i Serom, podkreślające ich innowacyjne rozwiązania i najnowocześniejsze możliwości drukowania. Podczas wydarzenia przedstawiciele Durst i Serom rozmawiali z uczestnikami, odpowiadając na ich pytania i szczegółowo omawiając cechy i zalety prezentowanych technologii. W wydarzeniu wzięło udział wielu uczestników z Korei, Japonii i Chin, co jeszcze bardziej wzbogaciło wymianę pomysłów i doświadczeń.

„Jesteśmy podekscytowani ogromnym sukcesem imprezy Open House” — powiedział Martin Leitner, Product Manager Labels & Flexible Packaging w Durst Group. „Współpraca między wszystkimi stronami zaowocowała niezwykłą platformą, dzięki której nasi klienci mogą osobiście doświadczyć wyjątkowych możliwości naszych zaawansowanych rozwiązań do drukowania”.

Na podstawie informacji firmy Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności