Drukarnia Smartpress rozwija działalność dzięki drukarkom cyfrowym HP Indigo 120K i HP Indigo 18KPoprzedni artykuł 

Smartpress, czołowa drukarnia komercyjna dla agencji kreatywnych, projektantów graficznych, organizacji non-profit i specjalistów ds. marketingu w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ogłosiła rozbudowę floty cyfrowych maszyn HP Indigo 100K i 12K. Nowa ekspansja obejmie niedawno wprowadzone na rynek maszyny cyfrowe HP Indigo 120K i HP Indigo 18K, które wesprą szybko rozwijającą się działalność Smartpress, zwiększą wydajność jej bazy klientów i zapewnią dalszy rozwój innowacji w branży poligraficznej.

Smartpress pilnie koncentruje się na przekształcaniu swojej firmy, aby sprostać potrzebom niszowych klientów, jednocześnie wspierając kulturę optymalizacji i kreatywności – dodanie maszyn cyfrowych HP Indigo 120K i HP 18K będzie w stanie to zrobić To. Wykorzystując moc tych drukarek cyfrowych, zapewniają one nowy standard w produkcji wielkoseryjnej i automatyzacji. Ponadto Smartpress może zapewnić bardziej wydajną halę produkcyjną dzięki technologiom cyfrowym, które ograniczają liczbę punktów kontaktu z człowiekiem, usprawniają operacje i zmniejszają ślad węglowy drukarki o 11%, wspierając cele firmy w zakresie zrównoważonego rozwoju.

Nabywając nową maszynę cyfrową HP Indigo 18K, firma Smartpress wynosi wszechstronność, wydajność i łatwość obsługi na nowy poziom. Drukarka cyfrowa obsługuje najszerszą gamę zastosowań drukarskich, jakie kiedykolwiek wyprodukowano, i wykorzystuje sztuczną inteligencję do opcji automatycznego odzyskiwania, a także proaktywnych alertów w celu podniesienia poziomu hali produkcyjnej.

„Zawsze oceniamy najnowsze technologie sprzętowe. Współpracując z innowacyjnymi współpracownikami, takimi jak HP, którzy dostarczają kompleksowe rozwiązania wykraczające poza sprzęt i oprogramowanie, pozostajemy w czołówce technologii druku” – stwierdził Jonathan Beck, dyrektor produkcji poligraficznej w Smartpress. „Instalując Indigo 120K i 18K, jesteśmy w stanie zaspokoić zwiększone zapotrzebowanie klientów na materiały takie jak broszury, broszury i materiały marketingowe” – dodał.

Smartpress z radością kontynuuje strategiczne relacje z HP, dostrzegając wysokie oczekiwania swoich klientów w zakresie jakości. Nowe urządzenia HP Indigo 120K i HP Indigo 18K zapewniają jakość offsetową w przypadku krótkotrwałych zadań cyfrowych i zarządzają kolorami zgodnie z istniejącą wcześniej flotą HP Indigo.

„Firma Smartpress zdecydowała się rozszerzyć naszą współpracę z HP ze względu na ich chęć słuchania i ciągłego ulepszania swoich produktów. Przez całą moją karierę współpracowałem bezpośrednio z menedżerami ds. produktów i sprzedaży HP, twórcami oprogramowania, ekspertami od atramentów, dyrektorami kreatywnymi, specjalistami ds. marketingu i zespołami serwisowymi, od techników terenowych po inżynierów, a wszystko to w celu wspólnego rozwiązywania problemów. Ich technologia jest najlepsza w branży, a HP to firma, która naprawdę chce udoskonalać produkty i pomagać swoim klientom w rozwijaniu działalności dzięki stale rozwijającym się technologiom” – zauważył Beck.

„Naszym celem jest umożliwienie naszym klientom rentownego i zrównoważonego wzrostu. Ponieważ sektor druku komercyjnego stoi przed znaczącą transformacją konkurencyjną, zapotrzebowanie na maszyny i rozwiązania, które pomogą drukarniom wzbogacić ich ofertę i zrównoważony rozwój ich działalności, ma kluczowe znaczenie. Dlatego właśnie jesteśmy zachwycony, że firma Smartpress zdecydowała się rozszerzyć swoją flotę HP Indigo o nowo ogłoszone urządzenia HP Indigo 120K i HP Indigo 18K” – dodał Chris Carson, dyrektor ds. sprzedaży HP Industrial Commercial Sales w AMS."

Zaangażowana w ochronę środowiska i zarządzanie nim, Smartpress jest firmą neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla, przodującą w branży poligraficznej w zakresie zrównoważonych praktyk biznesowych i minimalizacji wpływu. Ta wysokiej klasy drukarnia komercyjna aktywnie poszukuje zrównoważonych partnerów, którzy wywiązują się ze swoich zobowiązań w zakresie ochrony środowiska.

Instalacja HP Indigo 120K i HP Indigo 18K odbędzie się latem 2024 r., po targach drupa. Aby uzyskać więcej informacji o HP na targach drupa 2024, odwiedź oficjalne centrum mediów społecznościowych HP Industrial za pośrednictwem LinkedIn HP Digital Print i zapoznaj się z innowacjami HP na targach drupa 2024 w hali 17.

Więcej informacji o Smartpress znajdziesz na stronie: https://smartpress.com/

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności