Limego pierwszym odbiorcą wersji beta maszyny cyfrowej HP Indigo 120KPoprzedni artykuł 

Niemieckie wydawnictwo Limego zostało pierwszym na świecie klientem wersji beta, który zainstalował maszynę cyfrową HP Indigo 120K.

Limego jest wydawnictwem w pełni cyfrowym, nieposiadającym maszyn offsetowych. Wcześniej firma zlecała drukowanie długich serii na zewnątrz, aby zrównoważyć domy w okolicy, ale teraz, dzięki instalacji prasy cyfrowej Indigo 120K, Limego było w stanie utrzymać całą działalność we własnym zakresie.

W przemówieniu na stoisku HP podczas targów drupa 2024 Dirk Reinhardt, członek zarządu firmy Limego, powiedział: „Nasze testy beta maszyny cyfrowej HP Indigo 120K naprawdę zmieniły sposób, w jaki prowadzimy naszą działalność w Limego. Jesteśmy teraz w stanie wyprodukować wszystko we własnym zakresie, z prawdziwą konwersją offsetową, dzięki szybkości i produktywności, jaką oferuje ta nowa i innowacyjna prasa cyfrowa.

Markus Weiss, dyrektor generalny HP Industrial Print EMEA, stwierdził: „Opierając się na ponad dziesięciu latach sprawdzonych w praktyce innowacji HP, portfolio HP Indigo jest produktywne i wydajne oraz naprawdę przoduje w transformacji cyfrowej w branży poligraficznej. Dzięki naszej współpracy z Limego, z przyjemnością obserwowałem, jak firma zwiększa skalę produkcji i zwiększa wydajność całej swojej działalności biznesowej dzięki maszynie cyfrowej HP Indigo 120K”.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności