La Cartonera Lucentina inwestuje w maszynę HP PageWide C550, aby rozszerzyć swoje możliwości cyfrowePoprzedni artykuł 

La Cartonera Lucentina, rodzinna fabryka arkuszy, z dumą ogłasza zakup maszyny HP PageWide C550 Press, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na wszechstronne, wysokiej jakości i zrównoważone opakowania z tektury falistej w Hiszpanii.

Zakup i instalacja nowej maszyny HP PageWide C550 na skalę przemysłową opiera się na szerokiej ofercie druku cyfrowego La Cartonera Lucentina obejmującej produkcję opakowań detalicznych o wysokiej zawartości graficznej i produkcję ekspozytorów z tektury falistej przy użyciu maszyny HP Scitex 17000. La Cartonera Lucentina oferuje własne projekty graficzne i konstrukcyjne, druk fleksograficzny i cyfrowy oraz przetwarzanie, aby pomóc klientom w opracowywaniu unikalnych i kreatywnych rozwiązań w zakresie opakowań i ekspozycji.

„Śledząc rozwój maszyn do druku post-printowego HP, mamy pewność, że HP PageWide C550 to najlepsze rozwiązanie do druku cyfrowego na bazie wody dostępne na rynku. Prasa umożliwi nam produkcję w różnych seriach bez utraty szybkości i jakości” – mówi Javier Alba, dyrektor generalny La Cartonera Lucentina. „Ponadto, ponieważ zrównoważony rozwój jest podstawową wartością naszej firmy, szukaliśmy prasy, która może wesprzeć nasze zaangażowanie w wydajne, czyste i odpowiedzialne procesy produkcyjne”.

Urządzenie HP PageWide C550 zbudowane w oparciu o technologię termiczną HP Inkjet i technologię wodną umożliwia wysokiej jakości produkcję szerokiej gamy opakowań z tektury falistej, w tym arkuszy powlekanych i niepowlekanych, przy stałej prędkości 90 lm/m. Rozszerzanie oferty druku cyfrowego oznacza, że La Cartonera Lucentina poprawia wydajność istniejących maszyn fleksograficznych i skraca czas realizacji produkcji.

„Wysoce konkurencyjne środowisko handlu detalicznego zmusza klientów do dywersyfikacji swojego portfolio dzięki rozwiązaniom, które pozwalają im szybciej wejść na rynek. Drukarka HP PageWide C550 zapewnia firmie La Cartonera Lucentina swobodę drukowania wszechstronnych kampanii w sposób szybki, ekonomiczny i zrównoważony” – powiedział Mark Dempsey, dyrektor HP PageWide Industrial WW GTM.

La Cartonera Lucentina dołączy do uznanej na całym świecie bazy instalacyjnej pras HP PageWide C5x0, która odnotowuje wzrost wolumenu druku cyfrowego z roku na rok dzięki elastyczności bezpośredniego druku na płycie, jakości offsetowej i wkładowi w efektywność operacyjną zakładu.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności