Miru Systems, Inc. Joint Venture nabywa dwa nowe urządzenia HP PageWide Advantage 2200Poprzedni artykuł 

Spółka Joint Venture Miru Systems Inc. we współpracy z Filipińską Komisją Wyborczą (COMELEC) przedstawiła wizję w pełni zautomatyzowanych, przejrzystych i skutecznych wyborów śródokresowych w 2025 roku. Joint Venture Miru Systems z dumą ogłasza, że Miru, we współpracy z HP, jest gotowy bezpośrednio urzeczywistnić tę wizję dzięki najnowocześniejszemu systemowi zarządzania wyborami Miru i maszynie do liczenia głosów Miru, a także współpracy mającej na celu dodanie dwóch nowych urządzeń HP PageWide Advantage 2200 co pozwoli organowi konstytucyjnemu zapewnić wysoką produktywność w szerokiej gamie mediów i przyspieszyć wprowadzanie ich na rynek. Włączenie dwóch nowych maszyn HP PageWide Advantage 2200 do floty maszyn Comelec umożliwiło firmie rozszerzenie jej możliwości cyfrowych i realizację jej wizji.

Ken Kho, wiceprezes MIRU Systems, powiedział: „Inwestycja w dwa nowe urządzenia HP PageWide Advantage 2200 potwierdza nasze zaangażowanie na rzecz Filipińskiej Komisji Wyborczej, która zapewnia płynny proces wyborczy, promując przejrzystość i niezawodność. Zapewnienie COMELEC danych i spostrzeżeń w czasie rzeczywistym w celu utrzymania zaufania i integralności przez cały okres wyborów.

Przewodniczący Filipińskiej Komisji Wyborczej, George Erwin Garcia, powiedział: „To także świadectwo dalekosiężnego wpływu technologii druku. W przypadku COMELEC postęp technologiczny poczyniony w tej dziedzinie wykorzystuje się do tchnięcia życia na prawo ludzi do wybrać swoje przeznaczenie. Nasz wykwalifikowany dostawca, Miru Systems, Ltd, zaproponował użycie HP PageWide Advantage 2200 z konfiguracją Hunkeler Finishing Line. Nasz komisarz odpowiedzialny, komisarz Rey E. Bulay, jest z Państwem w imieniu COMELEC osobiście przekonać się, jak działa ta drukarka i jak można wykorzystać tę technologię do drukowania kart do głosowania w wyborach krajowych i lokalnych w 2025 r. Podsumowując, mam nadzieję, że tegoroczna Drupa po raz kolejny stanie się kolebką innowacji zmieniających życie. Przesyłam najszczersze życzenia powodzenia tego historycznego wydarzenia.”

Arnon Goldman, dyrektor generalny APJ dyrektor generalny ds. druku przemysłowego w HP, stwierdził: „Oparta na ponad dziesięciu latach sprawdzonych w praktyce innowacji HP, drukarka HP PageWide Advantage 22000 jest wydajna, wszechstronna, łatwa w modernizacji i oferuje niezrównaną skalowalność zapewniającą opłacalność drukowania przemysł będzie się rozwijał.”

Urządzenie HP PageWide Advantage 2200 ma konstrukcję z pojedynczym łukiem drukującym, która obejmuje solidną ścieżkę papieru z mniejszą liczbą elementów, co zmniejsza liczbę części do zarządzania. Zawiera nową konstrukcję listwy drukującej z uproszczoną kieszenią na głowicę drukującą, która zwiększa niezawodność.

Na podstawie informacji firmy HP Inc.

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności