XSYS wyznacza Arben Graphic Systems na dystrybutora na rynku Bałkanów ZachodnichPoprzedni artykuł 

XSYS, jeden z wiodących dostawców rozwiązań przygotowawczych dla sektora fleksograficznego i typograficznego, ogłosił powołanie Arben Graphic Systems na nowego partnera dystrybucyjnego na Bałkanach Zachodnich, obejmującego Słowenię, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Serbię, Północ Macedonii i Czarnogóry. Dzięki tej strategicznej umowie Arben Graphic Systems przejmuje pełen zakres innowacyjnych rozwiązań XSYS z korzyścią dla nowych i istniejących klientów w regionie.

Założona w 2000 roku firma Arben Graphic Systems to firma z siedzibą w Lublanie, oferująca szeroką gamę najlepszych w swojej klasie produktów klientom z branży poligraficznej i opakowaniowej, w tym oprogramowanie do zarządzania przepływem pracy i kolorem, płyty, tusze, sprzęt do przygotowania do druku i drukowania oraz inne materiały eksploatacyjne. Nowa umowa z XSYS, która weszła w życie 12 kwietnia 2024 r., obejmuje portfolio płyt fleksograficznych i typograficznych nyloflex® i nyloprint®, urządzenia do wytwarzania płyt ThermoFlexX, Catena i nyloflex® Xpress, a także oprogramowanie do przesiewania powierzchni Woodpecker.

„XSYS oferuje najbardziej wszechstronną ofertę płyt i przygotowalni do druku w branży, która doskonale pasuje do naszej działalności” – powiedział dyrektor generalny Stanko Kukulj. „Staramy się oferować naszym klientom najlepsze możliwe rozwiązania dla wszystkich ich potrzeb w zakresie drukowania, jako kompletny punkt kompleksowej obsługi, ale w tej układance brakowało kilku elementów. Teraz, mając na pokładzie XSYS, uzupełniamy cały obraz. Jesteśmy niezwykle dumni, że reprezentujemy takie wysokiej jakości marki, jak nyloflex®, ThermoFlexX i Catena.

Rozwijająca się firma Arben Graphic Systems jest w trakcie rozbudowy swojego obiektu o nowy, specjalnie wybudowany budynek logistyczny, magazyn i biura. W całej swojej szerokiej sieci, która obejmuje lokalne zakłady w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie oraz Serbii, zespół jest znany ze swojej rozległej wiedzy specjalistycznej w zakresie druku fleksograficznego, wklęsłego i offsetowego. Oprócz oferowania klientom usług i wsparcia technicznego, firma szczyci się ciągłym szkoleniem swoich pracowników i bliskimi relacjami roboczymi z globalnymi dostawcami. Dodatkową korzyścią jest to, że zespół Arben często organizuje seminaria i wydarzenia branżowe dla klientów w ramach swojej misji informowania i edukowania.

„Arben Graphic Systems reprezentuje wszystko, co cenimy u partnera: dogłębne kompetencje techniczne, szeroką wiedzę branżową zdobytą w tej dziedzinie oraz dobrze rozwiniętą sieć lokalną” – skomentował Paul Campbell, dyrektor sprzedaży na Europę Północną i EEMEA w XSYS. „Jako uznany dostawca branżowy posiadający doskonałe zaplecze magazynowe i ugruntowaną działalność logistyczną, Arben będzie wielkim atutem dla naszych klientów w regionie i globalnej sieci XSYS. Liczymy na obopólnie korzystną współpracę.”

Na podstawie informacji firmy XSYS

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności