Amagraf na zbliżających się targach RemaDays Warsaw i PromoShowPoprzedni artykuł 

Firma Amagraf, oferująca swoim klientom urządzenia różnych producentów usprawniające produkcję i zwiększające jej efektywność i wydajność, obecna będzie podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw na stoisku swojego partnera (firmy Atrium – hala F stoisko F3.39). Wydarzenie to odbywać się będzie w dniach od 1 do 3 lutego br. w centrum Ptak Expo w Nadarzynie k. Warszawy. W podobnym charakterze (na stoisku firmy Atrium numer E1) wystąpi na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku PromoShow 2023, które odbywać się będą w dniach od 8 do 9 lutego w hali EXPO XXI w Warszawie. Prezentowane na obu imprezach wystawienniczych urządzenia dedykowane są firmom z szeroko pojętej branży poligraficznej i reklamowej.

„Na stoisku naszego partnera - firmy Atrium - gdzie będziemy do dyspozycji podczas wszystkich dni targowych zarówno podczas targów RemaDays jak również PromoShow - mówi Piotr Alwingier z firmy Amagraf - będzie można zobaczyć wiele urządzeń w pracy „na żywo”, które znajdują się w naszej ofercie, a także wiele ciekawych aplikacji, które mogą stać się dla wielu gości inspiracją. Dlatego serdecznie zapraszamy do spotkania z nami, rozmów – chętnie podzielimy się z państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Poza tym chętnie odwiedzimy z naszymi klientami stoiska innych producentów, którzy prezentować będą swoją ofertę. Mam tu na myśli firmy Canon czy Duplo, które również będą obecne na targach RemaDays Warsaw. To firmy, które są reprezentantami odrębnych gałęzi naszej oferty – chodzi o produkcyjny druk cyfrowy oraz możliwości jego wykańczania.

Dzięki temu, że jesteśmy dostawcą multibrandowym możemy zaoferować naszym gościom pokaz wielu urządzeń podczas jednej imprezy, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami podczas tego wydarzenia”.

Już dziś firma Amagraf zapowiada ciekawe propozycje, dotyczące prezentowanych maszyn na stoisku Atrium. Wśród nich na targach RemaDays Warsaw znajdą się m.in. wielkoformatowe plotery: Mutoh PerformanceJet 2508, Mutoh XpertJet 1641 SR PRO i 1341 SR PRO, Mutoh XpertJet 1642WR, kompaktowy ploter drukujący w technologii DTF - Mutoh 628 - wraz z shakerem oraz piecem do produkcji aplikacji gotowych do wgrzania przy oznakowywaniu odzieży lub gadżetów, ploter hybrydowy (rolowo-stołowy) EFI PRO 16h, plotery tnące Summa F1612 i Summa S One Series D120 oraz ploter laserowy SF1390 i Allwin 3204 – ploter drukujący (3,2 m) do aplikacji outdoorowych takich jak siatki maskujące, bannery czy elementów kampanii billboardowych. Na targach RemaDays Warsaw na stoisku Atrium prezentowane będą ponadto: drukarka do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF oraz drukarka laserowa OKI WT. Z kolei na targach PromoShow goście odwiedzający firmę Amagraf będą mogli zobaczyć na stoisku Atrium ploter 1641 SR PRO, drukarkę do gadżetów Mutoh XpertJet 461UF oraz drukarkę laserową OKI z białym tonerem w komplecie z prasą termotransferową.

Na podstawie informacji Poligraficznej Agencji Informacyjnej

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności