Durst Group organizuje udane dni otwarte w zakładzie SVSPoprzedni artykuł 

Udana impreza Open House zorganizowana przez Durst Group, wiodącego światowego dostawcę zaawansowanych rozwiązań do druku cyfrowego, w prestiżowej firmie SVS, spol. s r.o. obiekt w Pradze został ogłoszony. Wydarzenie to dało uczestnikom wyjątkową okazję zobaczenia z pierwszej ręki najnowszych najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym SVS znalazło się w czołówce branży.

Open House w SVS zapewnił wciągające wrażenia, pozwalając uczestnikom poznać najnowsze osiągnięcia w druku cyfrowym. Przez cały dzień uczestnicy mieli okazję do interakcji z ekspertami Durst, uzyskując cenne informacje na temat najnowszych trendów i wydarzeń w branży. To wydarzenie pokazało zaangażowanie firmy Durst we wspieranie współpracy i dzielenia się wiedzą w społeczności drukarskiej.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów podczas Open House było ogłoszenie i ujawnienie nowych produktów i technologii. Zostaną one oficjalnie zaprezentowane na Labelexpo Europe. Uczestnicy mieli wyjątkową okazję, aby po raz pierwszy przyjrzeć się tym przełomowym osiągnięciom, które stanowią znaczący krok naprzód dla branży. Rewolucyjna technologia zapewnia niezrównaną precyzję i dokładność procesu drukowania, zapewniając wyjątkową i zautomatyzowaną jakość druku. To z kolei zwiększa efektywność dla klientów.

Idąc naprzód, Durst Group jest zaangażowana w przesuwanie granic technologii drukowania i dalsze odkrywanie nowych możliwości.

Na podstawie informacji firmy Durst Group

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności