McGowans instaluje drugą cyfrową drukarkę ScodixPoprzedni artykuł 

McGowans ogłasza instalację drugiej maszyny Scodix Digital Print Enhancement Press.
McGowans ogłasza instalację drugiej maszyny Scodix Digital Print Enhancement Press.

McGowans, jeden z największych europejskich dostawców usług marketingowych w zakresie druku cyfrowego, ogłasza instalację drugiej maszyny Scodix Digital Print Enhancement Press. Firma z siedzibą w Irlandii obsługuje rynek europejski, oferując pełną gamę cyfrowych produktów wielkoformatowych i małoformatowych, a inwestycja obiecuje dostarczać wysokiej jakości produkty w formacie B1, z poprawioną wydajnością produkcji, korzyściami ekonomicznymi i zrównoważonymi.

Firma McGowans z siedzibą w Dublinie, w związku z rosnącymi nakładami druku, zdecydowała się na rozbudowę swojego cyfrowego systemu obiegu dokumentów w formacie B1. Maszyna Scodix Ultra 6000 Press idealnie pasuje do sprzętu cyfrowego średniego formatu B1, zapewniając doskonałe rozwiązania w zakresie uszlachetniania druku dodając najwyższą dostępną na rynku jakość, z której słynie McGowans.

Dzięki reputacji wczesnego adaptatora nowych technologii, McGowans często jako pierwszy wprowadza na rynek najnowsze innowacje w zakresie druku cyfrowego w całej Europie. Dysponując ponad 26 maszynami, firma oferuje swoim klientom szeroką gamę wysokiej jakości produktów drukowanych. Według Mala McGowana, dyrektora generalnego McGowans, kluczowymi argumentami przemawiającymi za inwestycją w kolejną maszynę Scodix były imponujące korzyści w zakresie zrównoważonego rozwoju oparte na danych oraz korzyści ekonomiczne zapewniane przez unikalną technologię Scodix. McGowan komentuje: "Gdy tylko zobaczyliśmy prasę Scodix Ultra 6000 w akcji, stała się ona dla nas koniecznością i wiedzieliśmy, jaką wartość dodaną wniesie do naszej działalności. Nasi klienci są przyzwyczajeni do "efektu wow", który mogą uzyskać dzięki uszlachetniani produktów Scodix, a teraz dzięki naszej nowej maszynie 6000 SHD możemy zaoferować im jeszcze większy wybór projektów z drobnymi detalami w najwyższej jakości.

"Jakość i wszechstronność tego, co możemy zrobić na Scodix, otwiera przed naszą firmą bardziej unikalne możliwości, jednocześnie pomagając w obniżeniu kosztów produkcji i podnosząc nasze standardy zrównoważonego rozwoju".

Franz Repp, prezes Scodix EMEA, pochwalił McGowans za rozszerzenie działalności w zakresie formatu cyfrowego B1: "McGowans jest pierwszorzędnym dostawcą, który dostarcza najlepsze produkty drukowane dla swoich klientów, jednocześnie znajdując rozwiązania zwiększające wydajność produkcji i ekonomikę ich linii produkcyjnej. Cieszymy się, że zdecydowali się dodać kolejną maszynę Scodix, aby usprawnić swój sprawny przepływ pracy".

Na podstawie informacji firm McGowans oraz Scodix

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności