Kornit Digital na ITMA 2023 potwierdza gotowość rynku do wprowadzenia cyfrowej produkcji na żądanie do głównego nurtuPoprzedni artykuł 

Ronen Samuel, prezes Kornit Digital
Ronen Samuel, prezes Kornit Digital

Kornit Digital LTD. (NASDAQ: KRNT) („Kornit” lub „Spółka”), światowy lider rynku w zakresie zrównoważonych, cyfrowych na żądanie technologii fashionx i produkcji tekstyliów, ogłosił dzisiaj, że Spółka pomyślnie zakończyła swoją wystawę na targach ITMA 2023, ciesząc się dużym zaangażowaniem z nowymi klientami z kluczowych regionów, takich jak Indie, Turcja, Chiny, Ameryka Środkowa i Południowa.

Setki klientów i potencjalnych klientów było zanurzonych w demonstracjach innowacyjnego portfolio realizacji zamówień na żądanie firmy Kornit. Kierując się zapotrzebowaniem branży na przyspieszenie czasu wprowadzenia na rynek, stworzenie sprawnego zarządzania zapasami i osiągnięcie najwyższego poziomu zrównoważonego rozwoju, marki i sprzedawcy detaliczni są teraz całkowicie skoncentrowani na cyfrowej transformacji analogowych łańcuchów dostaw przy użyciu sprawdzonych technologii Kornit. Gdy branża osiąga ten oczekiwany punkt zwrotny, Kornit ma ugruntowaną pozycję jako partner z wyboru, aby zasilić przejście z produkcji analogowej na zrównoważoną produkcję na żądanie z maksymalną jakością.

„Naszą strategią firmy jest wprowadzenie zrównoważonej cyfrowej produkcji na żądanie do głównego nurtu, a nasza obecność na ITMA Milan wyraźnie pokazała, że ten moment nadszedł” — powiedział Ronen Samuel, dyrektor generalny Kornit Digital. „Cyfryzacja kompleksowej realizacji zamówień pomaga markom i dostawcom przejąć kontrolę nad łańcuchem dostaw, ustabilizować i skalować operacje, tworzyć atrakcyjne doświadczenia konsumenckie oraz sprawić, by tekstylia stały się czystszym i bardziej odpowiedzialnym przemysłem. Tendencje te wskazują na jeszcze większe innowacje w Kornit”.

Dzięki pierwszym w branży, żywym atramentom cyfrowym NeoPigment™ Vivido, ulepszony Kornit Presto MAX spotkał się z pozytywnym przyjęciem na targach ITMA. W centrum uwagi znalazła się również długo wyczekiwana platforma Kornit Apollo, która zaspokaja zapotrzebowanie przemysłu na zautomatyzowane, wysokowydajne cyfrowe zdobienie odzieży na żądanie na dużą skalę. Zbudowany w oparciu o sprawdzoną technologię Kornit MAX, Apollo skutecznie wprowadza zrównoważoną produkcję cyfrową do głównego nurtu.

„Nasz system Apollo został pozytywnie przyjęty na targach ITMA przez branżę, która zdała sobie sprawę, że technologia cyfrowa jest jedynym rozwiązaniem zapewniającym zrównoważoną produkcję mody i tekstyliów, produkcję bliżej konsumenta końcowego, eliminację problematycznych zapasów i zapewnienie najwyższej jakości bez poświęcania rentowności” — powiedział Omer. Kulka, dyrektor ds. innowacji w Kornit Digital. „Cyfrowa produkcja głównego nurtu jest w pełni wykorzystywana w celu zachowania i rozwoju kanałów biznesowych w cyfrowo zmieniającym się świecie. Nasz sukces na targach ITMA 2023 wyraźnie pokazuje, że Kornit jest liderem w branży oferującym jedyne sprawdzone rozwiązanie dla firm, które pozwala im sprostać rygorystycznym wymogom zrównoważonego rozwoju, dostosować podaż do popytu i zwiększyć marże w każdych warunkach”.

Aby rzucić okiem na udaną prezentację Kornit i doświadczyć emocji, zobacz podsumowanie targów ITMA 2023 firmy. Więcej informacji na temat innowacji technologicznych, które firma Kornit zaprezentowała podczas wystawy, można znaleźć w komunikacie prasowym wydanym przez firmę 8 czerwca 2023 r.

Na podstawie informacji firmy Kornit Digital

 Produkcja: WebFabrika 1999-2024 | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności